Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napos menstri keses, negativ...

6 napos menstri keses, negativ teszt ellenere lehet meg baba a dologba?

Figyelt kérdés
atlagba pontosak a ciklusaim,27-29 naposak. most 6 napja kesig,megis negativ a teszt.a parommal babat szeretnenk,8 honapja probalkozunk mar,de eddig sajnos nem jott ossze. most remenykedhtek? mi a velemenyetek?
2012. márc. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Várj még néhány napot (4-6) és tesztelj újra!

Nekem a ciklus 40. napján lett pozitív a tesz, pedig már én is lemondtam a dologról és tiszta ideg voltam, hogy miért nem jön már meg (2-3 negatív tesz után)???!! Majd láss csodát, csak nem jött meg és csak pozitív lett a teszt.

Időbe telik, mire reagál a szervezeted a változásra, illetve elegendő hCG lesz a véredben (és a vizeletben, amit a tesz érzékel)!

Tudom, könnyű mondani, de nyugodj meg, légy türelemmel és képzeld el sokszor, hogy megjelenik a két csík..... Be fogod vonzani!

Sok sikert!

2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen a biztatast.remelem igy lesz.
2012. márc. 6. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:
nem lesz szuksegem tesztre,megjott 7 napos kesessl:(
2012. márc. 7. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! Legközelebbre sok szerencsét!
2012. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi.remelem hamarosan szerencsem lesz.szivesen fogatok el otleteket,tippeket a gyors fogantatast illetoen.
2012. márc. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!