Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj? Nagyon megijed...

Ugye nincs baj? Nagyon megijedtem, a pici az egész napos rugkapálka után nagyon hirtelen elcsitult, a pocakom magnézium ellenére is nagyon keményedik, és fáj.

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok. Ma nagyon sokáig kellett hideg helyen lennem, és ugyan kabátban voltam, de ülni 2órán át, majdnem olyan hidegben, mint kint, reggel, nagyon megviselt. Mikor beértem a munkahelyemre, akkor a pici "vidáman" ficánkolt, és elvolt, most azonban egyre jobban húz a derekam, fáj a pocakom, szúr, keményedik, pedig magnéziumot is vettem be, a babó pedig nem mocorog. Ugye nincs baj?
2009. jan. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csillapszik a helyzet 1-2 órán belül, én biztosan felhívnám az orvosom vagy bemennék a nőgyógy ügyeletre. Addig is pihenj és relaxálj!
2009. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

nyugi!!!

nem kell rögtön szaladgálni! már az is egy nagy csoda,hogy te 15 hetesen érzed! csak pihen,és amikor elkezdi az ember érezni legelőször,minden könyv írja,hogy nem kell megijedni,ha utána hosszabb távon nem érzi az ember!!! boldog babavárást!

2009. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előttem szólóval. Nem mindig aktív a baba,ráadásul ha délelőtt rugdosott .Szerintem izgulni csak akkor kell ,ha már több mint fél-egész nap kimarad

De még akkor se kell nagyon izgulni ,hiszen ő se lehet aktív. Főleg 15 hetesen csoda hogy már érzed.


Üdv,egy 26 hetes

2009. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, tudom, hogy "csoda", nem is az a baj, hogy nem érzem. Hanem a pocak nagyon fáj... "szülök" nagyon erősek a görcsök, pedig a mai magnéziumadagom bevettem, plusz egyet, húz a derekam, szúr, fáj... Ezen aggódok.

Manó alszik:) remélem.

2009. jan. 7. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat a lepontozásért, ha ez lenne a bajom, jól jöttek volna:) legközelebb ha azon aggódok, nem mocorog, majd újraolvaslak titeket..


Köszönöm.

2009. jan. 7. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem pedig nyugtalanító tüneteknél érdemes szakemberrel beszélni... És ezek szerintem azok, bár mindenkinek más a tűrésküszöbe.

Remélem elmúltak a kérdező panaszai :-)

2009. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!