Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok a PG 53 mutathat...

Csajok a PG 53 mutathat terhességet is ha páfrányos? Valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem miért mutat páfrányt, mert szerdán volt a peteérésem /doki is nézte uh-n/ akkor egyutt is voltam a férjemmel, és ma este néztem megint kiváncsiságbol, páfrányos lett.Szerintetek lehet hogy ha terhes lettem máris mutatná így 4nap után is.én nem hiszem. Koszi a válaszokat.
2010. jan. 17. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
én is voltam nehked válaszolni.. :) gyakran visszatérek elolvasni van e új hír .:) majd tényleg írj!! ;)
2010. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Sziaszrok! Rendesek vagytok nagyon hogy igy egyutt ereztek velem , de sajna a mai tesztem is negativ lett :( /25-os teszttel/Szerintetek van még értelme késobb tesztelni, mondjuk jovo hét ilyenkor ha a menzi nem jon meg? Ha volt peteérésem akkor miért nem jon meg a menzim ha a baba se sikerult? meg akkor miért fájnak a melleim, egyre jobban? nem értem.kicsit magam alatt vagyok, nekem sose sikerul. már látom a sok hosszú sikertelen évet magam elott... Egyébként másoknak mielobbi babásodást kivánok aki szeretné!!! Koszi hogy velem vagytok!
2010. jan. 30. 09:45
 23/27 anonim ***** válasza:
Tesztelj még!:)
2010. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akit esetleg még érdekel ma megjott rendesen.El vagyok keseredve. Pedig pár napja voltam uh-n a doki biztatott mert vastag volt a méhnyalkahártya. Hát sajnos ez van.Megint egy hosszú hónap kovetkezik ......... :( /Már a hatodik/
2010. febr. 5. 20:09
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De ne keseredj el, jön a tavasz...:)
2010. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

TUDOM régi a kérdés de nekem is totál páfrányos a PG 53 ma vasárnap van és szombaton lenne esedékes!

Szerintetek?

2011. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem esélyes! Drukkolok! Nekem is így mutatta a babát a pocakomban, miután megfogant. Azóta már 14 hónapos :)))
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!