Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok a PG 53 mutathat...

Csajok a PG 53 mutathat terhességet is ha páfrányos? Valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem miért mutat páfrányt, mert szerdán volt a peteérésem /doki is nézte uh-n/ akkor egyutt is voltam a férjemmel, és ma este néztem megint kiváncsiságbol, páfrányos lett.Szerintetek lehet hogy ha terhes lettem máris mutatná így 4nap után is.én nem hiszem. Koszi a válaszokat.
2010. jan. 17. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

Egy jó tanács: dobd a kukába, csak idegesíted magad vele.

Én teljesen begolyóztam tőle, szerintem sz@rt sem ér!

2010. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Dobd ki! Nekem is össze vissza mutatott mindent. Inkább vegyél terhességi tesztet, az ovuláció megállapításához pedig ovu-tesztet. Sokkal megbízhatóbbak! Nagyon szorítok, hogy két csíkos legyél mielőbb! :)
2010. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
7-8 napig is páfrányos lehet,ez jelzi a peteérés körüli időszakot és, ha még egy hét után is sok napig páfrányos marad, akkor lehet reménykedni a babában. Legjobb mindig reggeli "tiszta" nyálból nézni, amikor még nem ettél, ittál semmit, úgy pontosabb.
2010. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

én nem dobnám ki nekem ezzel jött össze a kisfiam... és igen páfrányos maradt, de sajna hallottam én is negítív kritikákat.. de arra gondolok, hogy helytelenül használják. Valóban tiszta nyállal. Ha nem is reggeli akkor egy órája nem ettél nem ittál akkor csináld! ;)

Sok sikert! De nem ringasd inkább magad, és akkor nem csalódsz! Ez csak egy eszeköz és nem terhességi teszt. Emberi megfigyelés a terhesség és a páfrány, lehet más oka van amiről nem is tudunk..

2010. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
én is hisszek benne hogy jó igaz ritkán használtam de olyankor jól mutatott pl. ha az uh-án is kimutaták a peteérést akkor a mikroszkóp is páfrányos volt terhesen még nem próbáltam mit mutat de megvárom az 1 órát és kipróbálom nemsokkára meg írom mit mutat
2010. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igen, mutathat páfrányokat ha terhes vagy! Én megvettem a PG53-t, s rögtön az első hónapban teherbe is estem annak segítségével, hogy mutatta a termékeny napokat. ( 31 éves vagyok, előzőleg nem jött össze a baba, mert nem 28 napos ciklusaim vannak )

Teherbe esés után csináltam jóstesztet: a normál ovulációs teszten 2 csík lett, ez mutatja ki legelőször. Rá 2 napra a PG53 is páfrányos is lett. És erre rá kb 4 napra lett a terhességi tesztem is pozitív.


Sok sikert, drukkolok Neked,

19 hetes kismama

2010. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én is első hónapban teherbe estem, mikor használtam.
2010. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!remélem baba lesz. nekem is a doki mondta (nézte uh-n) hogy van peteérésem ez mult hét szerdán volt-akkor meg elotte nap is tiszta páfrány volt a PG.Aznap mindent beleadtunk :) mult hét vasárnap is a PG páfrányos volt. csut, péntek, szombat nem. Aztán hétfo kedd semmi és ma megint majd el csattan a páfrányoktol. Hétfotol néha szurkál a hasam alja, van hogy egy órát vagy vmikor kevesebbet(mindig másképp), olyan érzés mintha meg akarna jonni, ezért is gondolom hogy lehet baba van a dologban. Vagy még korai lenne éreznem valamit? Elméletileg a 8 pé utáni napon vagyok de semmi más tunetem nincs. Mikor teszteljek? Sajna nem tudom visszaszámolni a mensestol mert már régen nem volt, a pé-re is clostyt szedtem és négy nap után már volt pém. Orulnék ha vki irna valami véleményt errol az egész sztorirol. Koszi
2010. jan. 21. 19:29
 9/27 A kérdező kommentje:
10:40-es válaszolo okvetelnul írj légyszi
2010. jan. 21. 19:30
 10/27 A kérdező kommentje:
ja tényleg most jut eszembe hogy van folyásom is, nincs szaga néha kicsit vizesebb, néha fehérkés de elég sok, meg a derkam fájdogál. De nem szeretném magamnak bebeszélni. Mindenképp fogok tesztelni lehet hétfon de kiváncsi lennék a véleményekre. Nagyon koszi
2010. jan. 21. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!