Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok a PG 53 mutathat...

Csajok a PG 53 mutathat terhességet is ha páfrányos? Valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem miért mutat páfrányt, mert szerdán volt a peteérésem /doki is nézte uh-n/ akkor egyutt is voltam a férjemmel, és ma este néztem megint kiváncsiságbol, páfrányos lett.Szerintetek lehet hogy ha terhes lettem máris mutatná így 4nap után is.én nem hiszem. Koszi a válaszokat.
2010. jan. 17. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, lehetsz terhes :) Drukkolok neked!

Ovulációs teszted nincs otthon véletlenül? Mert a leghamarabb az mutatja ki. Utána a PG53, és utána a terhességi teszt.

Ha csak terhességi tesztet próbálsz majd, én a keddet javaslom. Sok sikert!

2010. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Sajna ovu tesztem nincs. Amúgy hogy lehet hogy az ovu teszt kimutatja a terhességet? Mennyi ido után /akcio után/? az nem csak a peteérést mutatja? Hát már nagyon tesztelnék, de lehet megvárom a keddet ahogy írtad, Koszi
2010. jan. 22. 16:53
 13/27 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztet használják "jóstesztnek", nekem bevált :) Hamarabb mutatta mint a PG53, és jóval hamarabb mint a terhességi teszt.

Ovu tesztnél a 2 csík ilyenkor jót jelent.

Mert a HCG és LH értékeknél keresztreakciót ad.

Peteérés után 7-8 nappal már pozitívat mutat.

Esetleg ezt olvasd el, itt van a pontos magyarázat:

[link]


Drukkolok Neked és majd írd meg az eredményt!


( Én is úgy voltam, hogy PG53 szerint voltunk együtt a Párommal, utána pozitív ovu teszt, majd pozitív terhességi teszt, majd orvosi papír a babáról. )

2010. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Képzeljétek nem birtam kivárni és ma vettem ovu tesztet(patikában 5drb-os) és délben második pisibol megcsináltam és szinte azonnal megjelent a második csik (kontroll)is, majdnem olyan eros mindketto.messzirol latszik :)ma vagyok a pé utáni 10.napon tegnap nagyon gorcsoltem kb fél órát és már hétfotol kisebb szurkálásaim vannak a méhemnél és sok folyásom. még négy ovu tesztet szép sorjában elhasználok de gondolom jovo hét csutortokon már a terhességi tesztnek is ki kellene mutatnia. utolsonak is gratula a babához. koszi mindenkinek a válaszokat,szerintetek kezhetek reménykedni? még nagyon nem élem bele magam nem akarok csalodni
2010. jan. 23. 13:02
 15/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Hát persze, már lehet reménykedni!!! :) Az ovu teszt ha mutatja rendesen, akkor jöhet a terhességi teszt is, szerintem 1-2-3 nap és az is pozitív lesz. Én ugyanígy voltam!

Jaj, nagyon drukkolok Neked!!! Tudom, min mész keresztül, én ugyanígy voltam néhány hete.

Sok sikert!


19 hetes kismama

2010. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! majd megírom mi lett
2010. jan. 23. 14:55
 17/27 A kérdező kommentje:
csajok estetleg még ha valaki válaszolna. ma megint teszteltem ovu-teszttel éjjel 3kor/mert buliban voltunk és sokat ittam kb 10korul jottuk haza/ és már nem birtam ki kellett mennem/gondoltam ez is számíthat elso vizeletnek/. csak nagyon halványan van ott a második csík. de nem birtam és reggel fél 9kor megint teszteltem az is csak halvány pozitív. most akkor mi van? kezdek elkeseredni.lehet hogy csak fel vagyok fázva és azért van folyásom meg azért szurkált a hasam/hozzáteszem ma már nem érzem semmilyen szurkálást/ ma vagyok a 11. pé utáni napon. vagy még korai a terhességi teszt? Tegnap csináltam azt is de negatív lett
2010. jan. 24. 09:22
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen, még korai.
2010. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na mi újság? :)
2010. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet, holnap reggel fogok. Már nem fáj alul a hasam , csak a hátam, de tegnap meg ma kicsit megjon érzésem volt de csak enyhén.folyasom még van átlátszo.amire felfigyeltem az a cicifajdalom kb 4 napja. eddig csak a mellbimbo fajt, érzékeny, de egyre jobban kezd az egész fájni. ma vagyok a pé utáni 16.napon, de clostit kaptam és olyasmit olvastam itt hogy eltolja a menzit, akkor meg lehet nekem is kesobb fog megjonni és nem is vagyok terhes. de azért reménykedem,holnap reggel tesztelek, megirom mi lett
2010. jan. 29. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!