Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hányadik héten és...

Mikor, hányadik héten és hogyan közöltétek a főnökötökkel, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5 hetesen a szakbulink kellős közepén.megmutattuk neki párommal a 3 tesztet.erre ő csak mosolygott,aztán gratulált,aztán sietett a kollégákhoz,és csak annyit mondott nekik h az egyik szeme sír a másik meg nevet.:)))
2010. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a közvetlen főnökömnek 11 hetesen szóltam, mert akkor tudtam meg, hogy hamarosan el akarnak küldeni mindenkit. Megkértem, hogy ne szóljon másnak, mert a cégünk pesti, én meg vidéken dolgoztam, így másképpen nem tudhatták volna meg. 1 hónap múlva hívott, hogy 2 héten belül hozza a felmondást. Másnap kiírattam magam, és telefonáltam a központba, hogy nem tudok menni dolgozni,mert veszélyeztetett terhes vagyok. Ez volt lassan 2 éve, azóta is állományban vagyok.
2010. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 hét mulva mondom meg, amikor letelik a probaidö. Papiron viszem az igazolást, ekkor bejelentem azt is, hogy már csak 1 hónapig dolgozom, nem kivánom a decemberi üzleti hajszát átélni terhesen... Már látom a reakciokat :D vörös lesz a feje, mint a pávián valaga :)
2013. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!