Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hányadik héten és...

Mikor, hányadik héten és hogyan közöltétek a főnökötökkel, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Félidő körül közöltem, igaz, nálunk beleesett a nyári szünet is, a kezdetekor még nagyon fiatal volt a terhességem és előtte volt egy vetélésem, így semmiképp sem akartam korán mondani. Az első napon elmeséltem, amikor találkoztunk. (Pedagógus vagyok)
2010. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
12. hét után, amikor épp a túlórázási lehetőségekről beszélt... húúú, látni kellett volna az arcát :))
2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szállodában dolgoztam és be akart osztani éjszakára, akkor voltam 8 hetes, de tiszta álomkóros voltam és akkor mondtam, hogy nem megy mert babát várok.Megmondtam azt is, hogy csak a 12. hétig maradok nála, mert nagyon kényelmetlen volt a szék amin ülni kellett és fájt a hátam( elozo munkahelyemen, konyhán, megroppant 3 csigolyám is) meg rengeteg barom, meg nemzetiségi tévedt be éjjel, szóval nem kockáztattam.nem voltam bejelentve mondjuk....



34 hetes km

2010. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rögtön az elején szóltam, ahogy kiderült a terhesség, mert veszélyeztetett vagyok.

De szerintem érdemes szólni a 12. hét körül, hogy a munkahelyen is fel tudjanak készülni a kismama munkájának pótlására.


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Öt hetesen szóltam, mert vérezni kezdtem (még a munkahelyen), sajnos méhen kívüli volt, utána 6 hétig nem is dolgoztam. Így legalább nem kellett semmilyen hazugságot kitalálnom, miért nem vagyok ilyen hosszú ideig.
2010. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen miután megvoltak a vizsgálatok és mindent rendben talált a doki.Előtte nem akartam mert addig még egyáltalán nem biztos,h meg is marad és abban az esetben nem akartam volna,h tudjon róla bárki.Viszont amint tuti volt,szóltam,h legyen idő embert találni mert sokáig nem akartam már dolgozni.Gyógyszerész vagyok és a sok beteg miatt nem éreztem volna biztonságosnak,ráadásul jött az ősz.
2010. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
12. héten a családnak, következőn a főnöknek.
2010. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen, kereken megmondtam neki. Jól fogadta.
2010. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes kontroll után beszéltem a főnökömmel és kerek perec megmondtam, hogy kisbabát várok.
2010. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én előszőr kiirattam magam táppénzre, aztán azzal a papírral mentem és 8. héten beközöltem. Nem bízom meg a főnőkökben, mert a vállalkozók a saját érdeküket nézik. Egy állami munkahelyen más a helyzet. Persze, tudom, hogy nem rughat ki bla bla bla, de mindig vannak kiskapuk, én nem kockáztattam.
2010. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!