Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti hogy közöltétek?

Kismamik, Ti hogy közöltétek?

Figyelt kérdés
Milyen módon, és a kétcsíkos után mennyi időre tudta meg a párotok- és a család- a jó hírt? Jó lenne ötletet meríteni, megtudni, más hogy tette.
2011. jan. 11. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem volt. Kihoztam a tesztet a fürdőszobából és közöltem hogy kisbabánk lesz. Mi már nagyon szerettük volna. Anya a 6, héten észre vette, aztán nem bírta ki és a többiek szép lassan megtudták.....
2011. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Férjem azonnal, és már hívtuk is az édesanyáinkat. A többiekkel vártunk.
2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A páromnak azonnal elmondtam,

a szülőknek:Hoztunk nektek egy kis ajándékot!És ezzel átadtunk nekik egy kis cipőt.

38hkm

2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Aznap mikor kétcsíkos lett,apának megvettem a kedvenc konyakját,és egy plüss gólyát,este odaadtam neki.

A család csak a 12. héten tudta meg,szomorú előzmények miatt.

2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak este mutattam meg a tesztet, amikor hazajött a munkából.A szülőknek vettünk egy pár fehér cipőcskét,és fél-fél párat kaptak. Aztán amikor megtudtuk a nemét kaptak hozzá fél-fél pár rózsaszín cipőcskét(kislányunk lesz).
2011. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Erős volt a gyanú, de éppen két különböző országban voltunk, és szerettük volna együtt csinálni a tesztet...megvártuk, míg visszautaztam hozzá, hogy együtt tudjuk meg, ha babás vagyok (nem tervezett).

Aztán az én családom interneten/telefonon tudta meg...az övé legtöbbször szemtől-szemben. Furcsa volt! :)

2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A férjemnek azonnal megmutattam a tesztet, a családnak csak a 12. hét után mondtuk el. Az első babánál nem mondtunk semmit, csak az UH-ról készült DVD-t játszottuk le, a második babánál épp karácsony volt, így kötöttünk egy masnit a hasamra, hogy mi is hoztunk ám ajándékot. :)
2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Edit12 ***** válasza:
A párommal azonnal közöltem. A csalkád karácsonykor, addigra már voltam dokinál, és megkaptam az első uh fotót. Betettük borítékba és megkapták.
2011. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a párommal együtt csináltam meg a tesztet és a két csík után megszólalni sem tudtam, csak bámultam, hogy ezt nem hiszem el... Nem terveztük, de már régóta beszéltünk róla, hogy nem lenne baj, ha jönne, nem is tettünk ellene semmit... Na szóval én csak néztem--persze örültem, csak nem hittem el--, párom pedig már tervezgette, hogy mit, mikor és hogyan. Szülőknek rögtön, és mindenkinek szép sorban, barátok, rokonok...nem mindenkivel vártuk meg a 12. hetet.
2011. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem mertem bemenni a fürdőbe,míg le nem telik az a pár perc,de a férjem-akkor még barátom-bement és kérdezte:

"Ha van rajta egy piros vonal meg egy kék az mit jelent"?

Azóta ez szállóigévé vált nálunk:)

2011. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!