Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti hogy közöltétek?

Kismamik, Ti hogy közöltétek?

Figyelt kérdés
Milyen módon, és a kétcsíkos után mennyi időre tudta meg a párotok- és a család- a jó hírt? Jó lenne ötletet meríteni, megtudni, más hogy tette.
2011. jan. 11. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a tesztet a párommal csináltam vagyis ott volt mikor kimutatta a 2 csíkot

Szülők még aznap megtudták: az anyósom mikor az újságban nézte a első szülött kisbabát, hogy milyen aranyos, én meg közöltem vele hogy unoka lesz, anyunak meg telefonáltam mivel mesze laknak. Testvéremék a 6 hétben tudták meg a többi rokonság még nem tudja se a barátok, de már legszívesebben szétkürtölném az egész világnak

6+4km

2011. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vettem valami olcsóbb tesztet,megcsináltam,de nem volt rajt se egy se két csík.Kidobtam a kukába,majd elmentünk itthonról a lányommal.

Este hazaértünk,férjem kérdezi:csináltál még egy tesztet?

Nem,miért?

Hát a kukába kidobott teszten rajt figyelgetet a két csík:)Véletlenül vette észre,mikor eldobott vmit.

Pedig megvártam a 10 percet amit írt az útmútató.

2011. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megcsináltam a tesztet, aztán elkezdtem zokogni. A párom megérezhetett valamit, mert felhívott telefonon. Nagyon megijedt, hogy valami baj van. Pedig aznap ő volt a főszereplő, mert kartöréssel műtötték :) Aztán persze mindketten örömködtünk, de csak sajnos telefonon keresztül.
2011. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azzal ébresztettem,hogy pozitív a teszt.Terhes vagy?-kérdezte hirtelen felülve.Csináljunk még egy tesztet együtt!-mondta.Attól kezdve áldott állapotban voltam,vagy várandós,esetleg viselős...a terhes kifejezést nem használtuk.Két hét múlva jött a karácsony.Az ajándék átadása után mondtuk az anyukámnak,hogy hoztunk még ajándékot...hoztuk is meg nem is,be is csomagoltuk meg nem is.És valójában jövő augusztusban kapja meg igazán.Anyukám agyalni kezdett,mi lehet az.Hát UNOKA!:D
2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek azonnal, családnak azzal a szöveggel, hogy sokat ittam, és béka nőtt a hasamban:)
2011. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Páromat az elsőnél behívtam a fürdőbe, és ott meglátta az eredményt.

A második kicsit nem terveztük, onnan tudta meg, hogy már 20perce tesztelek a wcn, sejtette, hogy jön a tesó...

Szülőknek anyóséknak:9hetesen, anyámnak 13hetesen.

Másodikat 25hetesen(akkor kezdett el látszani)

2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!