Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtek el a babának...

Mikor kezdtek el a babának babaruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

31 éves, jelenleg 18 hetes terhes vagyok az első babával. A családban nincsenek kisbabák, így valószínűleg nem kapunk babaruhákat, sem mást, tehát kiságyat, babakocsit, stb.

Vannak nagyon jó licitálós oldalak, ahol sok mindent olcsón lehet megvenni, csak nem tudom mikor érdemes elkezdeni vásárolni...

Ti mikortól kezdtétek?


2010. jan. 15. 10:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

13.31 válaszolónak: én nem vagyok babonás, és ki tudja a végére mi mindenre kell költeni, ezért próbálom hamarabb elkezdeni a vásárlást. Eleve magándokihoz járok, 1 alkalom 5.000 Ft. Most csak havonta 1x, de a terhesség vége felé gyakrabban kell járni. És még ott a szülés, ami egy elég nagy kiadás. És mivel nem nagyon vannak ismerősök, akiknek kicsi baba van, félek mindent meg kell vennem, ami azért egyszerre kifizetve sok lenne.

De köszönöm a véleményedet, és kellemes babavárást! :)

2010. jan. 16. 13:46
 12/12 A kérdező kommentje:

13.32 válaszolónak: nem tudok Neked privit írni, mert nem engedélyezted az email írását :)

Egyébként a Párom a salgótarjáni Tesco-ban dolgozik.

2010. jan. 16. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!