Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtek el a babának...

Mikor kezdtek el a babának babaruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

31 éves, jelenleg 18 hetes terhes vagyok az első babával. A családban nincsenek kisbabák, így valószínűleg nem kapunk babaruhákat, sem mást, tehát kiságyat, babakocsit, stb.

Vannak nagyon jó licitálós oldalak, ahol sok mindent olcsón lehet megvenni, csak nem tudom mikor érdemes elkezdeni vásárolni...

Ti mikortól kezdtétek?


2010. jan. 15. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát az az igazság h mi nem vettünk neki két db rugin kivül semmit.mi kaptunk szinte mindent.de mivel ti nem sztem apránként elkezdhetitek mert egyszerre sok lesz anyagilag.pláne mire összeszeded h miböl mennyi kell meg stb...jó tanács lehetőleg ne csak kéket meg rózsaszint vegyetek:)34 h kismama
2010. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Igen, semleges színeken gondolkozom én is, fehér, bézs, zöld, sárga. Valószínű akkor lassan elkezdek keresgélni :)

2010. jan. 15. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vásárolhatsz már most!A tescoban most elég jó leértékelések vannak!Én 5 db-os bodyt vettem 500-ért, és jó minőségű!Nézz körül bababizományikba is, sok szép holmit találhatsz potom pénzért!pl kiszoknikat, ami boltban 200 alatt nincs, és kb 1 hónapig jó a babára, azt bizományiban 50ft-ért megveheted!Vagy nézz körül itt!Én rengeteget vásárolok itt is a babámnak!

[link]

2010. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már elkezdeted lassan a rucikat nézegetni, mert ki is kell mosni meg esetleg vasalni is őket. Egyébként meglepő, de a tescóban vannak viszonylag olcsó, de jó minőségű babacuccok, mi is jópárat onnan szereztünk be.Rugiból vagy kell 3, bodyból is. Kiságyat , babkocsit onnan nem vennék, de azért először próbálj ismeretségi körben ilyen után "szimatolni", hátha mégis...
2010. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 22 hetes vagyok,és most kezdünk el vásárolgatni.Én sem akarom a végére hagyni,ki tudja hogy alakul a terhesség.Én úgy voltam vele,hogy megvárom 18 hetes uhut,aztán beindulunk lassan.Nyugodtan elkezdheted már:-)
2010. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) Akkor megvárom a jövő keddi (18.hetes) UH-t, hátha kiderül a baba neme, s szép lassan elkezdek vásárolni.

A Teszveszt és a Vaterát én is nézegettem már :)))

A Tescoba is lenézek akkor, a Párom úgyis ott dolgozik.

Örülök, hogy sok itt a segítőkész és barátságos kismama :)

2010. jan. 15. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:

SZia! Lassan már kezdhetsz nézelődni! Azért jó időben elkezdeni, mert át tudod gondolni, mit szeretnél venni, van időd áttanulmányozni a babakocsik stb leírását. A hungexpon szokott lenni babamama börze, érdemes lenne elmennetek. Mi is voltunk, és egy csomó bababolt kivonult. rengeteg babakocsit kipróbáltunk, nem kellett körbejárni a várost. vannak haszált, és perzse új ruhák is jóval bolti ár alatt.

És van egy bolt, ahol elég jó árak vannak:

[link]

2010. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nézelődni nézelődök.. Nagyából tudom mit hol akarok megvenni. És rakosgatom félre a pénzt, majd csak a végén akarok megvenni mindent! :-) (babona miatt is)

20 hetes kismama

2010. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én 24 hetes vagyok, nem vásároltam még semmit! mondjuk a kiságyat, és a babakocsit ismerőstől kapom, ha van gyerekes ismerősöd érdeklődj náluk is! kisruhákat meg lehet használtam is kapni, amik nagyon jó minőségben vannak, ha belegondolsz úgy se fogja sokáig hordani az első időben, mert hamar kinövi:)

tudom nem ide tartozik, de megkérdezhetem melyik tescoban dolgozik, akár priviben is!

2010. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
12.06 válaszolónak: köszönöm szépen a linket, azt pl még nem ismertem :)
2010. jan. 16. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!