Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen márkáju babakocsit...

Milyen márkáju babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
juliusban fogok szülni, és szeretnék olyat amibe van hordozo, fektethetö, ültethetö, alul kosár, hozzá táska stb. nem tudom milyet vegyek, nhem csak fél éves koráig akarom használni,.
2010. jan. 15. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Mi ilyet veszünk. Sokkal jobb mint pl a graco, és peg perego. [link]

2010. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a céget néztem, de az agat lux-t, megnéztük élőben is és úgy is szuper.
2010. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi is TAKO-t veszünk,csak a másik fajtáját,ami felfújható nagykerekes.Mózeskosaras,adnak hozzá minden extrát,csak a hordozót külön kell megvenni.Valamivel olcsóbb mint amit az előző hozzászóló ajánl,nekem direkt a nagykerekes kocsi kell,mivel sokat fogunk sétálni,mert lakótelepen lakunk,igy nem lesz gond hó és a sár.
2010. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Graco.
2010. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pierre Cardin!Van hozzá hordozó is!Mint látom nem akarod sokáig használni és szerintem akkor fölösleges 80 ezerért kocsit venni!Ez olyan 40 ezer körül van és szerintem tökéletes!Lehet,hogy én is ilyet veszek!Én júniusba fogok szülni!
2010. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló ajánl majdnem megvettük.De kinek mi az izlése.Mikor megláttam azokat az óriási szíveket rajta majdnem elájultam,nekem tul giccses élőben.És szerintem nem is egyszerű szétszedni én probáltam,valamint nekem az zsufolt elrendezésű.Mi hasonlót vettünk csak letisztultabb de árban hasonló,és a hordozót a mózest a sport részt is egykézel belepattintod.Espiro Vector 4 Air a neve a babakocsinknak,nézd meg megéri.
2010. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is Espiro Vector 4 típusú babakocsit vettünk, könnyű, ízléses, praktikus és egyedi. Csak ajánlani tudom!
2010. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszö9nöm aválaszokat, megnéztem mindegyiket, de közben találtam egy nagyon supert jo áron, Kuner a fsjtája
2010. jan. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!