Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mózeskosaras babakocsit...

Milyen mózeskosaras babakocsit ajánlotok? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem felesleges a mózeskosár. Sokkal célszerűbb a babhordozó, még akkor is ha nincsen autótok. Tudod benne vinni, később etetni.
2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de én mindenféleképpen mózeskosarasat szeretnék!
2011. jún. 20. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én coletto austint fogok venni, már megnéztem élőben is. Mózes szempontjából azért ezt, mert jó nagy a mózese :), és mivel júliusban születik a babukám, ezért télen még lehet fogjuk a mózest használni, és akkor is bele kell majd férjen, bebundázva is :))
2011. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Point V3-as van. Mózessel és sportrésszel.

Én is ragaszkodtam a mózeshez, és nagyon szeretjük ezt a kocsit. Nagyon könnyen irányítható, strapabíró babakocsi.

Jó választás volt minden téren.

2011. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert mély és sport babakocsink volt,nagyon jó van hozzá kivehető mózeskosár is.A Vateráról rendeltük,szerintem elég olcsó is ha jól tudom most 34000Ft.De a rendes ára is 37000Ft.
2011. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Kunert Vip van, imádom.
2011. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Classic babkocsink van (régebbi tipus, használtan vettük olcsón), imádjuk :) Jó nagy a mózeskosara :)
2011. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy használt Peg Perego Pliko Switch van. Imádom. :D

Nem értek azzal egyet, hogy elég a hordozó, ugyanis az újszülöttnek vízszintes fekvésre van a szüksége, a hordozóban meg amúgy is csak fél órát, később másfelet lehet!

2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!