Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen milyen tüneteitek...

8 hetesen milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Mert azon kívül, hogy pozitív a teszt, és nem menstruálok, nem nagyon van jel, és picit aggódom. Néha hányingerem van, ennyi. Uh-ra csak a jövő héten megyünk, az előző meg már régen volt. :)
2010. jan. 14. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen pokoli, egész napos hányingerem volt, hánytam is néha, a hasamban mindjárt megjön-érzés volt, feszült a mellem és fájt a mellbimbóm. A tünetek kitartottak egészen a 16. hétig. Nagyon-nagyon örültem volna, ha nincs ennyi tünetem, így nagyon nehéz volt az első trimeszter.
2010. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért, mit szeretnél ennyi idősen? Hordó méretű hasat? :))

Ez lenne a normális szerintem, legalábbis én a második terhességnél vágytam rá, hogy ne legyenek semmilyen tüneteim, mert úgy fájt a mellem, és olyan rosszul voltam már az első időktől. Szerintem örülj neki. Az első terhességnél nekem sem volt semmi gond. Nagyon élveztem.

2010. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem semmiképp nem szeretnék még nagy hasat. :))))

Akkor felesleges aggódnom amiatt, hogy nincs nagyon tünet? Nem feltétlenül jelent bajt?

2010. jan. 14. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen csak hánytam meg hánytam...nem mintha most mást se csinálnék:)De a barátnömnek semmi panasza nem volt ekkortájt.12 hetes kismama
2010. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semim tünetem nem volt. És utána se. A 11. és 15. héten volt egy - egy esti hányás.

Onnan tudom hogy terhes vagyok, hogy mozog a babám. :)

2010. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem kicsit nyugodtam meg! :)
2010. jan. 14. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hellóka! Én sem hánytam, csak a cicim fájt, meg többet jártam pisilni. Örülj neki, hogy te sem szenvedsz. Szép napot! K
2010. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8. héten még nem volt semmi bajom, amire nagyon büszke voltam, de aztán sikerült produkálnom szinte mindent, ami a könyvben levan írva kb a 10. héttől. Folyamatos hányás, fogyás, émelygés, hasmenés,puffadás és nem volt napszakhoz kötve... kitartott 16. hétig, azt hittem sosm marad abba, viszon a pocim csak a 16.-17 hét körül kezdett el nőni, addig csak olyan mesis puffadt volt. Kitartást az esetleges kellemetlenségekhez. !Boldog babavárást!
2010. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetes vagyok, a cicimet érzem csak, meg állandóan aludnék. Néha émelygek, de ennyi, semmilyen egyéb tünetem nincs. Szerintem normális.
2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!