Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen milyen tüneteitek...

5 hetesen milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó.Nekem picit érzékenyek voltak a melleim de azon kívül semmi változást nem észleltem.Most vagyok 32 hetes csak a pocim nő és mozog a baba de rosszullétem nem is volt egyszer sem.Elején féltem is mert azt hittem valami gond van amiért nincs tipikus terhességi rosszullétem pedig csak szerencsés vagyok és engem elkerültek.És te hogy vagy?
2011. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Van akinek a mellei feszülnek hányingere van szédül esetleg hány is. Van aki fáradékonyabb de vannak olyanok akiknek egyáltalán semmi bajuk sincs, és észre sem veszik hogy állapotosak csak miután pozitív lett a teszt.
2011. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első tünetem a mensi késése és a 2 csíkos teszt volt.

Később volt rossz szájíz és folyamatos álmosság, fáradtság.

Más nem volt. Se mellfájás, se hányinger.

2011. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt,de ez eltartott a 8ik hétig,és nemvárt előtt pár nappal kezdődött!
2011. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi. Talán kicsit fáradtabb voltam de ennyi.
2011. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!