Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire kell hogy fájjon a...

Ennyire kell hogy fájjon a farcsontom? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés
A hejzet az hogy 31 hetes vagyok és nagyon de nagyon fáj a farcsontom,föleg este mikor lefekszem,nem is tudok sem ülni sem feküdni bármilyen pozban.Mindenkinek ennyire fáj vagy csak nekem?Szoljak a dokinak következöbe?
2010. jan. 14. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.ugyanebben a cipőben vagyok én is eddig csak a jobb oldali fájt de pár napja már mindkettő.van h elindulni sem tudok ha rossz pozicioban ültem a fekvésről nem is beszélve.igy is alig birok mászni az ágyban olyan vagyok mint egy nagy dagadt bálna de igy még nehezebb.sztem emlitsd meg nekem a védőnőm mondta de mikor utoljára voltam a dokinál elfelejtettem ugyhogy legközelebb én is mondom neki.kitartás neked és boldog babavárást.34 h kismama
2010. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
29 hetes vagyok, és én is ugyanezt érzem. Ha elhelyezkedem, akkor megszünik a fájdalom, de amin felülni, fordulni, vagy felállni szeretnék, mintha ezer kést döfködnének belém.
2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha ez vigasztal é ugyanezt érzem,csak annyi külömbséggel h a 12. hét óta.és olyan szinten fáj h ha lefekszem a hátamra,2 perc után ne bírok oldalrafordulni vagy felkelni mert annyira fáj.


22 hetes km

2010. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy nektek is fáj,átérzem...Egyben megnyugtat a dolog,hogy akkor nem csak nekem fáj.Én csak február közepén kell mennyek legközelebb dokihoz,addig ha hamarabb megy valaki dokihoz és rákérdez megköszönném ha megirná a választ.
2010. jan. 14. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez sajna szerintem mindenkinél igy van. Nekem ez a 4 terhességem és most már a 11 héttől fáj. Mi lesz még a végén? Ez vele jár a terhességgel, ki kell birnunk. De megéri! :-)
2010. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.én 25.-én megyek legközelebb dokihoz aznap vagy másnap megírom mit mondott.én megbízom benne nagyon jó orvos ...
2010. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már megkérdeztem a múlt héten, mert nekem is nagyon fáj. Azt mondta a nőgyógyászom, hogy a medence csontjai tágulnak a környező kötőszövetekkel együtt, készülnek a szülésre, ezért fáj. Javasolta, hogy a férjem masszírozza, mást nem lehet tenni. A masszírozás tényleg segít kicsit.


Már hetek óta én is jajongva fordulok egyik oldalamról a másikra, mintha nem lenne elég, hogy éjjel kétóránként ki kell vánszorogni pisilni... Ha felállok, akkor is fáj, hosszabb járás után is fáj... Az az egy vígasztal, hogy ha így tágulnak a csontok, akkor talán több helye lesz a kicsimnek kibújni.


27h km

2010. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!