Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a farcsontom ennyire...

Miért fáj a farcsontom ennyire, mióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez ezzel jár. Nekem végig fájt, alig bírtam ülni. S a többi csontom is egyre jobban és jobban fájt a terhesség előrehaladtával...

Szülés után viszont hamar rendbe jöttek a csontjaim. Mintha nem is fájt volna előtte 9 hónapig...

2011. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj sajnos, már egy jó ideje. Első terhességemnél nem fájt, de akkor még csak 19 éves voltam. Most 28 évesen már nehezebben viselem, este csak szenvedek amikor lefekszek aludni. Illetve akkor fáj még nagyon, ha bizonyos szögben hosszabb ideig hajolok, pl. mosogatás után. Kitartás, ennyi gond legyen csak! Boldog babavárást!

25 hkm

2011. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!