Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem múlik a fájdalom? Kezdek...

Nem múlik a fájdalom? Kezdek megijedni?

Figyelt kérdés

Kb. két órája érzek fájdalmat a szemérem dombom felett. Tényleg nagyon lent, a hasam alatt. Már vettem magnéziumot, egy órája de fáj. Fekvő helyzetben nem,de ha megyek, akkor érzem. A baba mozog, meg szívhangja is van, de eddig ilyen fájdalmat nem éreztem!

Mi lehet? Normális ez?


22 hkm


2011. aug. 23. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fekve nem érzed, akkor feküdj!!Elméletileg ha fekve nincs fájdalom, akkor az nem olyan komoly.

Sok minden lehet, a nagy meleg is közrejátszhat.

Feküdj le, úgyis este van már, ha kellemetlen,nem múlik el, akkor esetleg menjetek be az ügyeletre, de ha elmúlik,akkor azt jelenti, hogy többet kell pihenned!

boldog babavárást:)

2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! És azt is,hogy válaszoltál!:)

Reggelre elmúlt!:) Lehet,hogy kicsit tényleg túlpörgettem magam az utóbbi időben!

2011. aug. 24. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlpörögtél:)A tested szól, mikor állj le pihenni.Nekem a 20.héttől rendszeresen keményedett a hasam, sokszor vásárolni alig tudtam...

vigyázz magatokra:)

2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!