Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hét körüli Kismamik,...

32 hét körüli Kismamik, Nektek mennyit fáj a pocitok?

Figyelt kérdés

Nekem már 1-2 hete szinte mindig.Előtte csak akkor éreztem picit a hasam alját, amikor pl sokat sétáltam, viszont mostanában szinte mindig fáj.Ha megyek, ha ülök.Nem csak alul, egészen fent is, és mindig kemény.

Ebben a korban mennyire jellemző ez, és mennyi a normális fájdogálás és keményedés?


2010. jan. 14. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 34 hetes vagyok,ás fájdogál már nekem is a pocakom!De ezek menzi szerű érzések,de enyhék!Épp ma kezdtem nagy pakolásba,ha menni kell minden meg legyen itthon!
2010. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt is fáj, egyrészt mert nő a pocid, másrészt pedig a keményedés miatt. A keményedésről érdemes beszámolni a dokinak, figyeld meg, hogy hányszor keményedik egy nap, mennyire ismétlődő, és mennyire fájdalmas. Erre egyébként a magnézium a jó, amit 36-37. hétig lehet szedni. A legjobb a magnesii citrici, de sokan használják a MagneB6-ot illetve a Béres magnéziumot. Nekem az utóbbi valahogy nem jött be.


Minden jót!

(35+6 hetes mami)

2010. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma töltöm a 32. hetet és nekem nem mondhatnám, hogy fáj a hasam. Ha megyek, vagy hirtelen felkelek keményedik de nem vészes. A mozgást mindig 1 oldalon érzem, a bal oldalamon, egészen fent. Nem tudom az melyik része lehet a babának. Az orvos neked mit mond?
2010. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is egy helyen fent érzem balra:)Koponyafekvésű a baba.

Szedem a magnéziumot, Pipolphen tablettát írt fel a doki, mert a méhnyak megrövidült.Azt mondta, sokat feküdjek.Hétfőn megyek hozzá, kiíratom magam táppénzre, akkor megemlítem neki az állandó pocakfájást is.

2010. jan. 14. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú de jó, akkor biztos mi is koponya fekvésűek vagyunk :-).Vigyázz magadra, pihenj sokat! mMr nem sok van hátra, baj már nem lehet!
2010. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem sok van hátra- ezt akartam írni
2010. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is így mozgott ahogy írtátok, biztos voltam benne hogy a buksija van lent... sajnos tévedtem, 32+5 napon néztek és faros volt :) azóta is csücsül, már a 35.hétben járok. remélem nektek tényleg koponyafekvésű, a legjobbakat kívánom!

Nekem most kezdett el fájdogálni alul, főleg akkor ha hirtelen felkelek...

2010. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!