Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik, hogy...

20 hetes kismamik, hogy bírjátok ezt a meleget? Mekkora a pocitok? Látszik már?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

bar mar 24hetes vagyok de irok, remelem nem gond

a meleget egesz jol birom, mindig is szerettem a meleget, csak a bokam tegnap eldagadt, es mivel meg most is munkaban vagyok es delig itt kell maradnom, nem tudok pihenni igy ma se sokkal jobb a latszat, egy kicsit sajog meg csunya de ezt leszamitva azt hiszem egyenlore szerencses vagyok hogy igy elvezem a nyarat

a pocakom egy hete latvanyosan megnott, bar most se nagy de mar ket harom napja eszreveszik, persze csak szuk polokban, ha bovebbet veszek fel meg nem latni

Te hogy viseled?

2011. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!

20 hetes vagyok, igen, már kicsit látszik, de nem nagyon :)


Meleget? Sehogy! Szép csendben punnyadok itthon, iszom a kis teácskámat, hogy ne forrjon fel az agyvizem, délután 4 előtt nem szívesen megyek emberek közé, akkor is kendővel eltakarom a vállam, és betározok 1 liter vizet.

2011. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 hetes vagyok, és már nem csak szűk pólókban látszik a pocim. Igaz terhesség előtt is volt egy kis pocim, de mindenki azt hiszi hogy idősebb már a terhesség. Kicsit talán nyűgösebb vagyok és rosszabbul alszok, de nem vészes azért még szeretem a meleget.
2011. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon nehezen viselem a meleget. Terhesség előtt sem bírtam, most meg főleg nem. Az én pocim egy hete látványosan megugrott és már szépen látszik. Kisfiam már nagyon sokat mozog :) Nektek mi lesz?
2011. júl. 9. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
10:53 vagyok, kislányom lesz, Napsugár, november 19-re várjuk, türelmetlenül :) ő azért annyira nem mocorog sokat, de érzem, érzem :)
2011. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is november 19re várjuk a picit, még nem tudjuk mi lesz...

A meleget nagyon nehezen bírom, sokszor még levegőt sem kapok. :S A hideg dinnyén kívül semmit sem tudok enni.

A pocim már most elég nagy. :)

2011. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én november 22-re várom :) Márk babám lesz.
2011. júl. 9. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Merre laktok? Én budapesti vagyok, XXII. kerületi, szívesen levelezek, ha gondoljátok :) bár most 2 napot nem leszek gépnél, de írjatok bátran :)


dorisz.vagyok@vipmail.hu

2011. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nov. 17-ére vagyok kiírva ikrekkel. Valószínű, hogy októberben már meglesznek.

A meleget viszonylag jól viselem. A pocim elég nagy, nőnek rendesen a csajok. :)

2011. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!