Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismamik hogy vagytok?...

16hetes kismamik hogy vagytok? Van mär pocitok? Erzitek mär hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én már túl vagyok rajta, de épp a 16. héten éreztem először a babámat, az olyan buborékolás-féle volt, aztán a 18. héten már rugdosott is. A 22-23. hétig pedig nem látszódott rajtam, hogy babás lennék, pedig vékony voltam, utána viszont rendesen elkezdett kigömbölyödni a pocakom!

Szép terhességet kívánok és élvezd ki minden percét, olyan szép időszak ez!

2010. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikolett85 ***** válasza:
En most vagyok a 16. heten, pocakom mar a 11. hettol van es azota csak nol! A mozgasokat mar talan 2 hete erzem, de csak ilyen "halacska uszkal a hasamban" formaban es nem minden nap! Nagyon jo erzes es mar alig varom, hogy ugy igazan megmozduljon! Mi 3 evet vartunk a babara es hatalmas elmeny minden, amit vele kapcsolatban atelunk!
2010. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap töltöm a 16 hetet s már két hete érzem, hogy mozog a kisbabám. Bár lehet azért ilyen korán, mert nekem már a második gyermekem lesz. A hasam is elég sokat nőtt, már bárki észreveszi,hogy lakik ott bent valaki. És veled mi újság?
2010. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!