Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik hogy...

6-7 hetes kismamik hogy vagytok? Első baba?

Figyelt kérdés
Én egész nap émelygek, fáj a mellem egy jó ideje, és nagyon nő a pocim,gondolom puffad.. persze székrekedéssel is küzdök, meg állandó gyomorégéssel. Örülnék "lelkitársaknak".
2011. aug. 15. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok. Eddig. :) Egyetlen bajom hogy rengeteget alszom. Nem első baba, de sajnos az előző gyermekünk halva született. Szóval most aggódhatok, hogy mi lesz. Apuka nagyon be van zsongva az új gyermekünk miatt. Lili vagy éppen Adrián (Ez a kettő név esélyes:) is jól van. Remélhetőleg. Az előző babával (Kitti lett a neve) émelyegtem elég sokat.


22/N és 7 hetes kismama:)

2011. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia én most vagyok 8 hetes és állandóan ég az én gyomrom is. Nem igazán kivánok semmit enni. Fogytam 2 kilót, de nem hányok csak émejgek. Én is sokak pihenek napközben is. Első baba nekünk.Kitartást kedves kérdező neked is!
2011. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"émelygek" Akartam írni!
2011. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 7. hétben vagyok. Nekem egy kis hasszurkám van és múlthét kedd óta hányinger ( olykor jön a vuk is).

Nálunk is első baba és nagyon örülünk neki. Majd szerdán megyek dokihoz. Ti már voltatok?Ha nem, mikor mentek?

2011. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy irtatok!Mindenkinek drukkolok!Nekem a második baba, az első fiú és 7. héttől a 19. hétig hánytam vele nonstop és 6 kg-ot fogytam. Próbálom nyugtatni magam, hogy minden terhesség más. Étvágyam nincs, de ha nem eszek akkor nagyon rosszul leszek. Nincs ötletetek, hogy mit főzhetnék?Ti mit kívántok?Édességre, kekszre rá sem tudok nézni..azon is gondolkodom, hogy mi a jobb ha így kimozdulok vagy itthon gubbaszzak. Voltam játszón a kisfiammal, de ott kérdezgették, hogy mi van rossz a kedvem..még nem mondtuk el senkinek és nem szeretnénk , hogy észrevegyék.
2011. aug. 15. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok. A tünetek: hányinger, gyomorégés. főleg ezek. A fogyás nálam is jelentkezett, eddig 3 kg minuszom van. engem nem zavar csak az, hogy párom mindig azzal jön, hogy nekem most hízni kell, nem fogyni! Az, hogy mennyit pihenek, teljesen változó. Ma mondjuk elég nyügös vagyok. A héten megyek a 3. Uh-ra. Eddig minden rendben volt, igaz szerintem egy kicsivel kisebb a babó, mint kellene, de lehet, hogy csak azért mert később fogant.
2011. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jah, az lemaradt, hogy első baba lesz.
2011. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
holnap leszek 6 hetes ha Isten is megsegít. Hááát elég sz@rul vagyok, 3 napig barnázgattam, úgyhogy ma mennem kell dokihoz. Hétvégére leadtam a gyereket nagyiékhoz mert azt mondta doki, hogy amíg nem lát szigorúan feküdjek, persze nehezen meg a fetrengés, hiányzik a kis rosszaság lányom, félek, mit mond ma a dokim. szval így vagyunk:/
2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok, második baba. Sokat émelygek, néha hányok, és állandóan álmos vagyok.

Sajnos nekem sem problémamentes eddig. Én is barnáztam, voltam vele orvosnál többször. A magándokimat nem érem el, így az sztk-ba mentem először kb. két hete, ahol az orvos annyit tudott mondani, hogy ha meg akarom tartani ezt a babát, ne emelgessem a nagyot. Kösz, megfogadható tanács.

Szombat-vasárnap megint barnáztam, bementünk a kórházi ügyeletre, ahol nem voltak hajlandóak ultrahangot csinálni, hanem ahhoz külön kérjek időpontot, "hogy lássul, él-e egyáltalán a gyerek." A férjem kiverte a balhét, hogy miért nem csinálják meg helyben, erre közölték, hogy a kórházban nincs ultrahang-készülék. Hogyne.

Ma visszamentem az sztk-ba, még mindig csak petezsák látszik, a doki szerint hasi ultrahangon nem is fog látszani semmi más a 12. hétig. És felháborodott, hogy a kórházban nem ultrhanagoztak meg, de rajtam ez már nem segít.

Szóval most itt tartunk. Abban reménykedünk, hogy a hányás azt jelenti, jól van a baba.

2011. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első Uh hasi volt /+2n és dobogott a szíve, látszott... Remélem megvan a babád, de nem túl bíztató, amit írtál!
2011. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!