Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik hogy...

6-7 hetes kismamik hogy vagytok? Első baba?

Figyelt kérdés
Én egész nap émelygek, fáj a mellem egy jó ideje, és nagyon nő a pocim,gondolom puffad.. persze székrekedéssel is küzdök, meg állandó gyomorégéssel. Örülnék "lelkitársaknak".
2011. aug. 15. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
elso válaszolo ha tudsz irj privit,egy cipoben járunk ami az elso terhességunket illeti, sajnos, csak most én 10+3 vagyok.
2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 krisztina24 ***** válasza:

Szia! Én holnap töltöm a 6 hetet. A helyzethez képest jól vagyok, a mellem iszonyat érzékeny,és feszül, a hasam szokott néha fájdogálni,de nem vészes illetve nagyon álmos vagyok,egész nap tudnék aludni. 2 hét múlva megyek dokihoz,remélem már lesz szívhang :-)

Első baba, és 2 évet vártunk rá...

2011. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én/mi is itt vagyunk! :)

6 hetesek vagyunk és remélem,minden rendben van/lesz,mert sajnos 2 hónapja volt egy spontán vetélésem...

Második bébi,jó Èg,még csak a Tesó tudja,mivel Apa külföldön van épp...hihi,azt se tudom,hogy mondjam el,az elözö jól jött ki,csak hát... ;(

A napokban készülök orvoshoz-már voltam múlt héten is,HCG és sárgatest elég jó :) -,hátha ad vmi "kis babos"képet,amit Apa megkap majd :)

Elég jól vagyok,bár én is át tudnám aludni az egész napot..Kicsit érzem,hogy a hasam feszül,mikor épp pörgök.

2011. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien összejöttünk!Mi is 2 évet vártunk a babára.Nemsokára megyek én is dokihoz!

Szép napot Nektek!

2011. aug. 16. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!