Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamik Ti...

19-20 hetes kismamik Ti mennyit híztatok eddig, mekkora a pocitok?

Figyelt kérdés

Én kezdek kétségbe esni, nagyon nagy a pocakom, és irtó kövérnek érzem magam, bár második baba, de jóval hamarabb "nővök"..... :D

Az első kislányom is elég nagy volt (4kg, és 60 cm), úgyhogy most nem tudom mi lesz a végére... :S


2011. márc. 13. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom nekem is 4 kiló (feletti) volt és 60 centi, én is daginak érzem magam már most de azért mert már egyszer kitágult a hasfalam stb, így jobban előre jön a hasam..

Hiába fogytam le szülés után anno, a hasamon maradt bőr, meg hájacska is...így tök nagynak tűnik számomra a hasam.

Amúgy kilóügyileg még csak 1-et híztam (de amúgy is túlsúlyos vagyok szóval összesen nem nagyon kéne 9 kilónál többet felszednem.)

Most vagyok 75 kiló (177 cm).

A hasam az meg olyan 82 ről indult most olyan 88-89 (a lányommal 110-el mentem szülni és bálnának éreztem magam kb.)

2011. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19 hetes + 3 napos vagyok, harmadik baba. Előző két terhességnél 30 + 30kg-ot híztam, rengeteg hányás mellett és 10-10kg maradt rajtam.

Jelenleg talán még többet hányok, mert a második baba után kivették az epehólyagomat. 14kg-ot híztam sajnos és az utóbbi 2 hétben ebből a 4kg-ot és ekkor kezdett el nagyon nagy lenni a pocim és a melleim is.

Jó egészséget és sok boldogságot!

2011. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúú, már 100 cm fölött van a haskörfogatom (20 h)és híztam is rendesen, nem is kilóra, a combomon, fenekemen nagyon látszik :( Már most olyan nehézkes vagyok. Egyébként a születési súly sokban múlik azon, hány hétre születik a baba.Az utolsó 5 hétben csak zsír rakódik fel rá
2011. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a pocakom, pedig első baba, de én örülök neki, hogy nem tudják már összekeverni a "kövér hassal". Nem tudom mennyivel kezdtem a körfogatot, kb 70 valamennyi lehetett és most 90 fölött van :) A doki mérlege szerint 8kg-t híztam ami elég sok, de én inkább majd a védőnő mérlegére adok, mert az sztem pontosabban mér.

Boldog babavárást mindenkinek!


21hkm

2011. márc. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!