Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve, bővebben lent.

Figyelt kérdés

31hetes terhes vagyok a harmadik babámat várom.Nagyon csúnyán össze vesztünk a férjemmel három napja, nem szólunk egyáltalán egymáshoz ha meg még is akkor nem szép szavakkal...azóta folyamatosan bőgök, nem nagyon tudok enni, éjjelente csak forgolódok ha meg elalszok iszonyatos álmaim vannak.úgy veszem észre egyáltalán nem érdekli semmi pl. most éjszakás és munka előtt elment egy órával tegnap este, most meg már rég itthon kellene lennie és nincs. nem tudom mire gondoljak..Tök úgy érzem nem érdekeljük egyáltalán de még a gyerekek sem, kicsit sincs arra tekintettel hogy babát várok nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, pedig hozzá teszem de ez csak mellékes hogy védekezés mellet estem teherbe és ő harcolta ki hogy már pedig a baba marad, nem nagyon ellenkeztem én sem bár nem volt tervebe de nem lettem volna képes elvetetni, ahol két gyerek elfér ott három is, és nagyon nagyon várom, hogy köztünk legyen ezzel nincs gond.Most azon filózom hogy itt hagyok mindent a gyerekekkel, elköltözünk és mindennek véget vetek és új életet kezdek, nem akarok senkit a bajommal a családomba zargatni ezért kérek itt tanácsot...ennél rosszabb nincs hogy senkivel nem beszélhetem meg.

Most sokan azt fogjátok írni hogy beszéljek vele, üljünk le, de ez nem az első mi már nagyon sok mindenen túl vagyunk(szakítás újrakezdés) és nem lehet vele beszélni mert tudom hogy vita és csúnya szavak lesznek a vége.engem sem kell félteni, nem mindenbe őt hibáztatom sajnos nekem is fura természetem van.Talán az borít ki a legjobban hogy nem tudom hova megy hamarabb meló előtt és honnan jön ilyen későn.

Szerintetek hagyjak itt mindent vagy várjak még??

Azzal nincs gond hogy nincs hova menni de bele szakad a szívem ha arra gondolok hogy a babám úgy fog megszületni hogy ő már nincs...

Köszönök előre is minden választ.


2010. jan. 14. 08:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nehéz lenne nagyon három pici gyerekkel egyedül...Írtátok hogy lépjek én, már mint béküljek, sajnos nem hinném hogy nekem kéne lépnem és most nem a fürdetős szitu miatt hanem amiket utána a fejembe vágott...

Ha kiderülne hogy van valakije azt nem élném túl, sok családot ismerek aki megcsalás miatt mentek szét de egyikük sem volt épp várandós.

Azt hiszem az utolsó előtti válaszoló írta hogy éjjel hozzá bújik a párja amikor sír, hát én zokogtam akkor amikor össze vesztünk bezárkóztam a fürdőbe és annyit mondott hogy ne hisztizzek meg ne színészkedjek senkit nem hat meg...és még egyszer hangoztatom nem a ki vegye a ki a gyereket a kádból dolgon borultam ki hanem amiket utána bele vágott a fejembe.

Nem tudom mi lehet mögötte hogy ilyen, az igaz hogy mostanában vannak anyagi gondjaink de nem hinném hogy a 7hónapos terhes feleségén kéne lerónia ezt.

Megint köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 14. 11:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Mintha csak a páromról írtál volna.Ő is ilyen hamar begazol és uazt vágja a fejemhez,mint a tiéd,hogy rossz háziasszony vagyok,nem jól főzök.Az igazság meg pont az ellenkezője,állandóan rend van,főzök minden nap,intézem a gyerekeket,foglalkozom velük.Ilyenkor mindig rájövök,hogy vmi problémája van és rajtam tölti ki.A fürdetéses sztori is volt már nálunk,de a legújabb,hogy megkérem fogja meg az öthónapos babát,míg megengedem a vizet és közli,hogy ez az én dolgom.Szóval rajtunk töltik ki a sikertelenségüket.Majd helyre jön minden,inkább kérdezd meg tőle,hogy miért ilyen ideges,tudsz-e segíteni valamiben és kérd meg,hogy ne rajtad vezesse le a feszültségét,mert van épp elég bajod neked is.
2010. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nálunk is dettó mindent mondhat csak azt nem hogy rossz házi asszony vagyok mert pont az ellenkezője tisztaság mániás vagyok már sokszor túlzásba is viszem nincs olyan nap hogy ne főznék és nem tartom magam rossz anyának sem, biztos van nálam jobb mert néha türelmetlen vagyok és tudom hogy ők nem tehetnek semmiről.
2010. jan. 14. 11:58
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan anya, akinél ne szakadna el néha a cérna, aki mást mond az hazudik! De ettől még nagyon jó anya vagy. Sajnállak nagyon, mert ez tényleg egy nehéz helyzet, egyrészt nem kéne összeveszned a férjeddel, és lehet jót tenne most ha egy kicsit békében lehetne.


Ugyanakkor meg nagyon igazságtalan dolognak tartom, ha egy apuka azzal a felkiáltással nem segít, hogy ő dolgozik, és te ezért vagy itthon. Igen, amíg ő a munkahelyén dolgozott te egyedül tartottad otthon a frontot, ugyanúgy ledolgoztad a 8 órát. Szerintem úgy igazságos, hogy ha ezután az esti műszakot, hétvégét "megfelezitek", vagyis mondjuk neked is jár egy kis pihenés, és neki is. Nálunk pl mindig a férjem fürdet, hiszen én egész nap/éjjel a kisfiunkkal foglalkozom, ennyi pihi nekem is jár.

A mostani helyzetetekre: nem tudjátok valakire rábízni a gyereket egy hétvégére? Elmehetnétek valahová kettesben, lenyugodni, pihenni és átbeszélni a dolgokat.

2010. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nem nagyon tudom rábízni a gyerekeket vagyis a kisfiam megy a mamához hétvégén de a kislányom itthon lesz ő nem nagyon alszik el senkinél nagyon hozzám van nőve.

Szerintem is dolgozok én eleget itthon nem vagyok az a "nyávogós" fajta bármit megcsinálok és mégis ezt kapom.Na de se baj most egy kicsit le vagyok nyugodva de a helyzet változatlan sajnos.

Nagyon irigyellek hogy Neked ilyen a férjed meg másokat is akikhez így állnak szerintem ez a természetes...

2010. jan. 14. 17:02
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia, 11.06-os vagyok.

Eszembe jutottál, elvileg mostanában szülsz... Hogy vagy? És végül rendeződött az otthoni helyzet?

És kezedben tartod a kisbabát már? Könnyű szülésed volt?

Ha erre jársz, szívesen olvasnám, hogyan alakult az életed az elmúlt 2 hónapban.


Én közben 26 hetes lettem, még mindig nem tudni a baba nemét. De kedden megyünk 4D uh-ra. Szülés június közepén, előreláthatólag császárral a szemem miatt.

2010. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm hogy gondoltál rám/nk :)

Igen minden rendben van hál istennek itthon végül leültünk megbeszélni a dolgokat már hál istennek alig emlékszem arra az össze kapásunkra, most már én is úgy látom én is felfújtam a dolgokat:S meg egy percig sem állítottam hogy csak a férjem hibás mindenben..fátylat a múltra:)


Igen azóta meg van a kisbabánk, holnap lesz három heteske a kis angyalkánk egy tündéri baba, császároztak engem is nem volt vészes ki lehetett bírni, sokkal hamarabb felépültem mint a másik kettővel, mondjuk én fizikailag mindig is erős voltam sosem hagytam hogy legyőzzön a fájdalom:) kicsit tovább bent kellett maradnunk a kórházba egy hetes volt amikor haza jöttünk mert besárgult sajnos, rossz volt mert a másik kettő lurkómért is fájt a szívem hogy nem lehetek velük meg ugye a picit is nagyon féltettem mert nagyon felment neki a "szebi" szintje(ez a sárgaság okozója) de hál istennek helyre állt neki:)

Nem mondhatom hogy nyugodt baba sokkal másabb mint a másik kettő de nem baj a mienk az a lényeg hogy egészséges!!!!!!!!!!Has fájós szegénykém tejcim nincs sajnos sok és táppal kell pótolni:(

No de se baj lényeg a lényeg hogy egy tündérke költözött az életünkbe!!!!!


Neked nagyon sok egészséget kívánok meg persze a pici Babátoknak is, ne félj a császártól ki lehet bírni!Írj ha van időd és kedved!!Könnyű szülést már neked sincs sok hátra!!!

Üdv.

2010. márc. 17. 17:49
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia, 11.06-os vagyok. Szívből örülök, hogy otthon rendeződött a helyzet!!! :) Fontos a békés, nyugodt családi légkör. Tényleg nagyon örülök neki.

Gratulálok a babához, biztosan egy kis tündérke :) Kedden nálunk kiderült, hogy kislány :) Már majdnem mindent megvásároltunk Neki, még apróságok hiányoznak.

A császártól nem félek, szerintem "jobb" mint egy normál szülés, beszéltünk az orvossal is róla, még választhatok is, hogy altatás vagy spinális.

Nem is írok sokat, mert bőven lehet dolgod a gyerekek miatt, csak érdeklődtem, hogy jól vagy-e. És örömmel olvastam a jó híreket.

Nagyon jó egészséget kívánok Nektek és sok-sok boldogságot!


Szeretettel üdvözöllek,

Myra

2010. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!