Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Voltam az sztk-ban vérvételen, és mivel kismama vagyok, így jobbnak láttam, ha felveszem a védő maszkot, biztos ami biztos. Hát kb minden ember úgy nézett rám, mint egy hülyére, totál megbámultak. Oké, ők nem tudták, hogy babát várok, de ha nem várnék, akkor is mi van? És a legfurcsább, hogy rajtam kívül senkin nem volt maszk, pedig a nőgyógyászati váró mellett van a vérvétel, így láttam, hogy a várakozó kismamák nem nagyon figyeltek erre. Vagy ezt én reagálom túl, és már nem is kéne maszkolni, mert elmúlt a veszély, és emiatt néztek hülyének? Bocsi, kicsit bugyuta kérdés, de érdekel a véleméynetek!
2010. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj, nem ciki! Te vagy a felelős a babád és a saját egészségedért. Ha tartasz a fertőzéstől, nyugodtan tedd fel a maszkot, s megnyugszol, hogy Te megteszed, amit tehetsz.


Én a vérvételen voltam úgy, hogy fóbiám van a tűtől és vérvételtől, az eddigi 2 alkalommal összeestem, rám is furcsán néztek, hogy 31 évesen hogyan lehet így viselkedni... de szerintem nem kell mások véleményével ilyen szinten foglalkozni.


Boldog babavárást,

18 hetes kismama

2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Brazíliában érdekes módon senkit nem bámultak meg, mert mindenkin maszk volt, lehet hogy volt rá okuk.

Ne törődj senkivel hord a maszkot!Én ha egy ilyen kismamit meglátok fejet hajtok előtte.

JÓ BABAVÁRÁST!!!

2010. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem ciki, de ilyen módon egész életedben hordhatnád, mert egyszer terhes vagy, egyszer nehogy hazavidd a gyereknek, vagy beteg otthon valaki és vigyázni kell rá... Sőt ha kimész az utcára, vagy kinyitod az ablakot akkor is lehet valami bajod... Kilépsz az ajtón és fejedre esik egy tégla... Hát nem kell az aggódással tönkretenni magunkat... Minden ellen nem védekezhetünk...

Nem ijesztgetni akarlak, de a környezetemben lévő kisbababával is betartottak mindent, mégis elkapta a H1N1-et! Mondjuk ő már nem pocakban volt, de akkor is...

2010. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!