Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Voltam az sztk-ban vérvételen, és mivel kismama vagyok, így jobbnak láttam, ha felveszem a védő maszkot, biztos ami biztos. Hát kb minden ember úgy nézett rám, mint egy hülyére, totál megbámultak. Oké, ők nem tudták, hogy babát várok, de ha nem várnék, akkor is mi van? És a legfurcsább, hogy rajtam kívül senkin nem volt maszk, pedig a nőgyógyászati váró mellett van a vérvétel, így láttam, hogy a várakozó kismamák nem nagyon figyeltek erre. Vagy ezt én reagálom túl, és már nem is kéne maszkolni, mert elmúlt a veszély, és emiatt néztek hülyének? Bocsi, kicsit bugyuta kérdés, de érdekel a véleméynetek!
2010. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Én az sztk-ban kaptam el terhesen valami köhögős nyavaját, 2 hétig feküdtem. Ja, és akkor nem volt járvány.
2010. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
47%

Úristen ki ez a nemnormális irogató közöttünk?!

Nagyon helyes hogy felvetted, és csomószor látok kismamán maszkot!

2010. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
én nem a H1N1 miatt vettem fel elsősorban, hanem mert a kórházba BETEGEK is járnak, és BÁRMIT el lehet kapni. Nem értem, hogy egyes rosszindulatú embereknek miért kell rögtön feszültséget gerjeszteni és idegbeteg módján válaszolni???! Biztos pont az ilyen idióták bámultak meg, mint amilyen te is vagy! gratula...
2010. jan. 13. 13:02
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, hagyjátok már, neki más a véleménye, attól még ő is lehet normális. Nem kell vele foglalkozni, nem lehet mindig mindenki egy véleményen, ő így gondolja, te meg nem, ennyi. Ha szeretnél maszkot felvenni, vegyél, egyáltalán nem ciki, függetlenül ettől mindig lesznek emberek, akik megbámulnak, ő bajuk, te csak vigyázz magadra, és a babádra.
2010. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
39%
Szia!Én 13 hetes vagyok!És igenis maszkban megyek mindenhová,ahol sok beteg ember van!Mert nagyon féltem a kisbabám!És vastagon lesz@rom ki mit gondol!Forduljanak fel!!!!!!!!!Egy a fontos ebben a taknyos nyálkás időben ne kapjunk el SEMMIT!Ne izgulj,rám is úgy néztek mint egy marslakóra:)))Kb.5 méteres körzetben került mindenki,azt hitték én vagyok beteg!De én ennek csak örülök!Szóval ne törődj Te senkivel csak a Kicsikéddel!Jó egészséget!Boldog babavárást!!!!!!!
2010. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni azzal ki mit gondol.

Sajnos nem csak a kismamáknak kell fokozottan vigyázniuk,én kemoterápián vagyok,a fehérvérsejtszámom emiatt nagyon alacsony,immunrendszerem a padlón,viszont hetente kell vérvételre járnom az sztk-ba.Bizony,én is fel fogom venni,mert nem betegedhetek meg.

2010. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
59%
Most várom a harmadik gyermekemet, úgyhogy anyaság terén inkább ne oktass ki. Valamiért egyik gyerekem sem beteg sosem, sőt megszületni is megszülettek egészségesen, mégpedig éppen járvány időszakban mindkettő, pedig sosem hordtam maszkot. Vajon a maszkosok kesztyűt is felvesznek, hogy a kilincseken megtapadt mindenféle kórokozó ne támadja meg őket? Vagy azt már elfelejtik?
2010. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem neked írta, hanem a bámulóknak. Te személy szerint neki írtad, remélem a gyerekedet majd nem erre tanítod... Azért ez durva.....

Bocs a kérdezőtől, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni, írni fogok a moderátoroknak, remélem kizárnak erről az oldalról, mert ilyeneket írni, hogy forduljon fel a babájával együtt... na hallod.... Gonosz vagy sajna...

2010. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%
Én is felvettem a maszkot, amikor vérvételen voltam a kórházba, és engem is mindenki furcsán nézett.És ezt a kérdést is feltettem itt:)És nagyon pozitív válaszokat kaptam, ugyhogy én is csak annyit tudok írni Neked, hogy ügyesen tetted, hogy felvetted:)
2010. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

ne foglalkozz masokkal! igenis fel kell venni a maszkot a korhazban, meg nem influenzajarvany idejen is illendo lenne! ez a minimum amit magatokert megtehetsz, arrol nem beszelve, hogy a sok bunko nem is gondolja, hogy esetleg te vagy a fertozo es pont az o erdekukben vetted fel, hogy nehogy oket megfertozd! emberi ostobasag!

ugyes vagy, biztos jo edesanya leszel! boldog babavarast!

szinten szajmaszkos 31+2 km

2010. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!