Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Voltam az sztk-ban vérvételen, és mivel kismama vagyok, így jobbnak láttam, ha felveszem a védő maszkot, biztos ami biztos. Hát kb minden ember úgy nézett rám, mint egy hülyére, totál megbámultak. Oké, ők nem tudták, hogy babát várok, de ha nem várnék, akkor is mi van? És a legfurcsább, hogy rajtam kívül senkin nem volt maszk, pedig a nőgyógyászati váró mellett van a vérvétel, így láttam, hogy a várakozó kismamák nem nagyon figyeltek erre. Vagy ezt én reagálom túl, és már nem is kéne maszkolni, mert elmúlt a veszély, és emiatt néztek hülyének? Bocsi, kicsit bugyuta kérdés, de érdekel a véleméynetek!
2010. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%
Sziasztok Lányok!A 13.36-os vagyok!Köszönöm a védelmezést!Aranyosak vagytok!Az az ember aki itt írogat köztünk,biztos nem ment át olyan dolgokon mint én!5 keserves évet vártam erre a babára!És őszintén szólva nem tud már érdekelni,olyan emberek véleménye,akik nem tudják mi az az IGAZI KÜZDELEM!És nem is kívánom még neki sem ,hogy megtudja!!
2010. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező: Ne foglalkozz senkivel, használd a maszkot amíg jónak látod, engem is kinéztek egy pár hónapja a vérvételről maszkkal, közben meg a váró tele volt köhögő, tüsszögő emberekkel, még hely sem volt és 2 órát (!!!) kellett várnom. Előtte beadattam az oltást, de még nem telt el a 2 hét és féltem ott üldögélni. Na és??? Kinek mi köze van hozzá? Nem ő fog rettegve, lázasan otthon feküdni, hogy baja lesz e a babának. Nézzen! Elég szomorú, hogy csak ennyi telik tőle.
2010. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
13.17-es vagyok, köszi a lepontozást, pedig csak azért írtam amit írtam, mert felesleges provokációt kezdeményezni valaki miatt, akivel inkább nem kéne foglalkozni. És a kérdezőnek is normálisan megírtam, hogy nyugodtan hordja a maszkot, az ott a pocakban az ő babája és ha úgy érzi ezzel is megvédheti, akkor tegye meg! Ha arról lenne szó, akár szkafandert is húznék, ha ezen múlna a babám egészsége, és ehhez senkinek semmi köze! Nem kell ezt cikinek érezni, még ha túl is van reagálva a dolog. Én babám, én gondolkodásom, én túlreagálásom. Egyébként én is felvenném, ha betegek közé kellene mennem, bár az eszemmel túlzásnak érzem de felvenném! Szerintem a 12.56-ossal elég alaposan elszaladt a ló, de szerintetek érdemes ezen felhúzni magatokat? Komolyan lányok, inkább örüljünk a babáknak, pocakoknak, egymásnak:) Nem kell egymás torkának ugrani, ki tudja, lehet pont ez volt a cél! Mindenkinek jó babázást, illetve jó babavárást, na most már le lehet pontozni!
2010. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%
14:58-as: szerintem ne foglalkozz a pontokkal, nézd meg a 12:56-os válaszát. Ésszerűtlen, hogy 56%-os hasznosságú lenne. Lehet, hogy annyira ráér, hogy egy másik címről pontozgatja magát:)
2010. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%

"Ide jöttél a véleményeddel, ami más, mint a többség véleménye. "


Na látod, éppen ezzel van a baj. Ha valakinek nem az a véleménye amit a tömegektől elvárnak, akkor az tirpák, fasiszta, bunkó, és hadd ne soroljam, és 128-an estek neki, ahelyett hogy végiggondolnátok, hogy hogyan terjednek bizonyos betegségek, és vajon ér-e bármit ellenük a maszk. Idáig már egyikőtök sem jutott el, mert engem pocskondiáz azért mert mást pocskondiázok. Következetesség hol marad? Amit tőlem elvártok, ti magatok miért nem vagytok képesek megtenni? Vagy ha így van, akkor miért várjátok el mástól? Agyrém. Sok unatkozó idióta.

2010. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Lányok minek a vita? Aki hordani akarja, hordja, aki meg nem, arra senki ne akarja ráerőltetni..ennyi..egyébként az első voltam
2010. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Minek a vita? Szerintem ide mindenki segítségért jön, nem pedig azért, hogy ilyen "jókívánságokat" kapjon, hogy: forduljon fel a gyerekével együtt. Visszanéztem egy pár előző kérdésre adott hasonló választ, érdekes módon azok is pont egy 72%-os válaszolótól származnak. Miért hagyják a moderátorok, hogy valaki ilyen stílusban írogasson itt? Kinek van erre szüksége? Sok embernek, aki nem tud máshol kérdezni, ez az oldal sokat jelent.
2010. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Levették a "nem normális" válaszait. Köszönjük!!!
2010. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A vita azért kell mert meg kell tanulnia intelligens módon véleményt nyilvánítani! Nem az a baj, hogy más véleményen van hanem az, hogy egyből betámadja és állatoknak titulálja azokat akikkel nem ért egyet. Túlságosan arrogáns és erre itt nem kíváncsi senki!!
2010. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
45%
27 hetes kismama vagyok,és én is felveszem a maszkot,meg igaz ,nem hordok gumikesztyűt,de otthon egyből fertőtlenítővel mosunk kezet és mindennap fertőtlenítővel áttörlöm a kilincseket és a kapcsolókat!Lehet,hogy túl aggódós vagyok ,de mi is sokat vártunk erre kislányra és első baba,nem érdekel ,hogy mások mit szólnak,mert hogy hogy féltem a babám,meg magamat....Az én dolgom....Sokan meg szoktak bámulni,sőt vannak ismerősök,akik olyankor meg sem akarnak ismerni,mert az olyan ciki....
2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!