Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Ez szerintetek is ciki? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Voltam az sztk-ban vérvételen, és mivel kismama vagyok, így jobbnak láttam, ha felveszem a védő maszkot, biztos ami biztos. Hát kb minden ember úgy nézett rám, mint egy hülyére, totál megbámultak. Oké, ők nem tudták, hogy babát várok, de ha nem várnék, akkor is mi van? És a legfurcsább, hogy rajtam kívül senkin nem volt maszk, pedig a nőgyógyászati váró mellett van a vérvétel, így láttam, hogy a várakozó kismamák nem nagyon figyeltek erre. Vagy ezt én reagálom túl, és már nem is kéne maszkolni, mert elmúlt a veszély, és emiatt néztek hülyének? Bocsi, kicsit bugyuta kérdés, de érdekel a véleméynetek!
2010. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha te így érzed magad biztonságban, tedd fel a maszkot. Ez mindenkinek a saját döntése. Tudod, vannak parázósabb és lazább anyukák, kismamák. Ezen nem tudsz változtatni. Én pl. ilyen "laza" anyuka vagyok...igaz, 4 gyerek után :)))
2010. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
én meg parásabb...még csak az elsőt várom :)
2010. jan. 13. 12:42
 3/33 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem ciki!

És a veszély nem múlt el, csak csitult a járvány, de még most is halnak meg emberek.

Szerintem felelősségteljesen gondolkodsz, és ezért nem kellene hülyének nézni, hanem dicséretes dolog! Már most gondoskodó, jó anyuka vagy :) Nálunk előfordul 1-1 maszkos kismama, vérvételen én is úgy voltam, mert oda mindenféle ember jár.

2010. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Ne foglalkozz mással,ha te így érzed magad megnyugodva.Kit érdekel,hogy más mit gondol???Én tegnap a Kikában láttam maszkban egy fiút.És?Biztos meg volt az oka,hogy felvette,úgy mint neked is.Engem nem zavart.Szerintem az a fura,ha valaki megnéz így valakit.Végszóra ne foglalkozz azzal,hogy más mit gondol.nekem már 2 éves lesz a kisfiam,de ha mindig mással foglalkoznék...Könnyű szülést és egészséges babát kívánok!
2010. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy hülyének néznek, de mivel te tudod, hogy nem vagy az, hát kit is érdekel másnak a véleménye???

Elővigyázatosnak lenni sosem árt. Ne is törődj vele. Ha számodra megnyugtató, hogy maszkban mész a sokféle ember közé egy egészségügyi intézménybe tedd azt.

2010. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem ciki, ha te így érzed magad biztonságban. Mondjuk én tettem volna fel, legalábbis most így gondolom, de én már nem is vagyok terhes. Ne foglalkozz mással, hogy mit gondolnak.


Boldog babavárást!

2010. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Hát én is felvettem volna a helyedben és jól teszed mert a saját és babád egészségéről van szó. Próbáld meg nem észrevenni aki bámul. Ne törődj velük és legközelebb is húzz maszkot mert csak csitult a járvány, a második felvonás még ezután várható.
2010. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! furcsa volt, hogy úgy bámulnak, mintha két fejem lenne vagy nem is tudom, de ettől függetlenül én továbbra is hordani fogom a kórházban. Oda olyan sok beteg jár, ki tudja miket hordoznak... Jó babavárást mindenkinek!
2010. jan. 13. 12:49
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

Az a furcsa, hogy a többieken nem volt maszk. A barátnőm is kismama és még a bevásárlóközpontba is felvette. Megbámulták és akkor mi van? Szerintem bátorságra vall ha valaki így tesz, abból biztos elővigyázatos, lelkiismeretes anya lesz!

Gratulálok neked, már is anya vagy!!!

2010. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
Milyen járvány? Csak nem a H1N1? Sima influenzától évente többen meghalnak, mint ettől a szartól, csak nem írnak róla az újságok, nem mondja a tévé.
2010. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!