Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ovjam magam az elvetélés...

Mivel ovjam magam az elvetéléstöl?

Figyelt kérdés
Még csak most vok 21 éves és most várjuk a páromal az első babánkat és szeretnék tisztábba lenni hogy mit nem szabbad meg tenem. Az az igaság h a szülemitől már nem tok tanácsot kérni:( És az orvosom se ad választ elégé durva modoru egy orvosom van sajna
2010. jan. 10. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem valaki hogy tudja magáról megállapítani,hogy 2hetes???
2010. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Speciel úgy, hogy ha egy hónapban egyszer dugnak.
2010. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van olyan teszt ami kimutatja, de ahogy előttem leírták nem kettő hanem négy hetes.
2010. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én palástfű teát ittam a terhesség 12.hetéig. Naponta 2 csészével. Több helyen olvastam hogy terhesség megtartásra nagyon jó, de csak a 12.hétig lehet inni. Üdv! 21 hetes km
2010. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2 hetes terhességnél még szívhang sincs,sőt még a 4 hetesnél is előfordul hogy 6 hetesen hívják vissza a kismamát...mire az ember felfogja hogy mi is van addigra már legalább 4 hetes,de mindegy,szerintem ez 2 hetesen egy hülye kérdés volt.Nem hinném hogy komoly lenne...28hkm
2010. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
sokan nem tudják, hogy a terhességet az utolsó mensi első napjától számítják, gondolom ezért írt 2 hetet.
2010. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pozitív teszted van már legalább? Nem kötekedni akarok, ne aggódj:)
2010. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 hetes terhes az amikor összejön a baba tehát sexelnek azt meg nem lehet tudni ugyi hogy mivan ..4 hetes az a kettő mert már fogamzás pillanatában 2 hetes vagy csak nem tudod még.Doki igy számolja.
2010. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!