Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ovjam magam az elvetélés...

Mivel ovjam magam az elvetéléstöl?

Figyelt kérdés
Még csak most vok 21 éves és most várjuk a páromal az első babánkat és szeretnék tisztábba lenni hogy mit nem szabbad meg tenem. Az az igaság h a szülemitől már nem tok tanácsot kérni:( És az orvosom se ad választ elégé durva modoru egy orvosom van sajna
2010. jan. 10. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt szokták mondani ha a baba egészséges akkor bármit teszel megmarad de ha valami folyát nem az akkor nem marad meg és elmegy ha akar ha nem !Nekem is volt egy vetélésem egy évvel ezelőtt és most ujra babát várok már 8 hetes vagyok !És élő embriót diagnosztizáltak.A mult héten be kellett mennem az ügyeletre mert elkezdtem barnázni ird fel gyógyszert ami a terhességmegtartására van kifejlesztve állítólag az utrogestan!Nekem bevált lassan de már mulik alig van!emelett szedem az elevitet!Azt ajánlom neked is!Amugy én is 21 vok:)a lényeg pihenj sokat és vigyázz magadra.Amugy hány hetes vagy?Boldog babavárást és jo egészséget nektek!
2010. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ne emelj 2 kgnál többet, ne fürödj forró vízben, ne igyál vérbőséget okozó teákat pl cickafark. ne erőltesd magad, ha elfáradsz pihenj le.
2010. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. válts orvost! Nem vagy köteles senki taplóságát elviselni.

2. egy darabig ne vegyél forró vizes kádfürdőt. Ne emelgess nehezet, ne most akarj nagytakarítást végezni. Igyekezz kerülni a stresszes helyzeteket.

3. szedhetsz terhesvitamint, folsavat, ha egyéb vitamin, vashiány van, a vérvételből úgyis kiderül, megmondja az orvos. Fogyassz több gyümölcsöt, zöldséget, joghurtot, ésszel egyél, ne kettő helyett. :)

4. ha egy baba el akar menni, el is fog. A természet bölcs, ilyenkor szelektál.

Természetesen kívánom, hogy minden jól alakuljon és simán menjen, szép, egészséges kisbabád szülessen! :)

2010. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsot most vagyok még csak 2 hetes :) és nagyon szeretnék a babát
2010. jan. 10. 18:57
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Már megint te vagy az? Aki a múltkor is így jelentkezett, hogy 1 hetes és mitől lehet elvetélni? Veled valami nem stimmel.............
2010. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi de szerintem te valaki vel nagyon össze keversz. Egyáltalán nem akkarok el vetélni
2010. jan. 10. 19:28
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Elárultad magad:) Ugye, hogy te tetted fel akkor is azt az érdekes kérdés? Voltál dokinál? Vagy akkor most hogyan is számolod ezt a két hetet? Nem akarok kötekedni, de egyszerűen nem értelek....
2010. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Biztos h nem én vagyok az valakivel keverx de nagyon
2010. jan. 10. 19:36
 9/18 anonim ***** válasza:

2 hetes terhesség elvileg nincs. Mindig az utolsó menstruáció első napját vesszük alapul. Tehát, ha jelentkezel orvoshoz, simán mondhatod, hogy 4 hetes vagy, ők is így számolják.

Az, hogy ti figyeltétek a peteérést és tudod, hogy kb. mikor fogant, az csak jó. De sem az orvos, sem a védőnő nem ezzel fog számolni, minden vizsgálatot, egyebet a mensi napjától számolnak. Én is tudtam, hogy mikor foganhatott a baba, arra azért jó volt, hogy megnéztem, kb. hol tarthat a fejlődésben. :)

Úgyhogy gratulálok, immár négy hetes kismama vagy!

2010. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor az csak jó :)
2010. jan. 10. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!