Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fordítsam meg a gyereket?

Hogyan fordítsam meg a gyereket?

Figyelt kérdés
A 30. hétben járok és a kisfiam úgy gondolta, fejjel felfelé jó lenni. Milyen praktikát tudsz, amivel rá lehetne dumálni, hogy megforduljon? Minden, akár teljesen értelmetlennek tűnő válasz érdekel.
2010. jan. 8. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Régebben olvastam olyan praktikákat,h pl zseblámpát bekapcsolva tegyél a hasad alsó részéhez,vagy valami zenét tegyél be egy lejátszóba,és a fejhallgatót tedd a hasad aljához.

Nem tudom mennyire használ.:))

2010. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia!


én egyszer olvastam egy kismama írását, neki se akart befordulni, de ő már vhgy a 36. hét környékén járhatott, és az orvosa azt tanácsolta, hogy menjen el a játszótérre és hintázzon, persze párnát rakjon maga alá, mert tél volt, és ha jól emléxem 2 napig megcsinálta, és befordult:) nem tudom mennyire igaz vagy nem, ezt olvastam:)

könnyű szülést neked!!!


23 hetes km

2010. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a lányom a szülőszobán fordult visza fejvégüből farosá. Szerencsére kisebb volt mint az előző így őt farral szültem meg. Ő volt az osztály "hírös kis farosa".

2010. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazán jól jönnek a tippek, a párnát tenni a csípőm alá nekem nagyon nem jött be, iszonyatosan megfájdult a nyakam. Lehet, sőt biztos, hogy egy kicsit eltúloztam a párna méretét. :-)
2010. jan. 9. 20:38
 15/16 anonim ***** válasza:

elso vagyok!

Azert irtam neked, mert meg van 10 heted es boven megfordulhat.

Baratnomnek pl.: csak a 37 heten fordult be az utolso napokon.

Ne aggodj rajta az az elsodleges ;)

2010. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mégegyszer mindenkinek a válaszát. Már kezdek megnyugodni és talán a baba is mintha már keresztbe lenne... :)
2010. jan. 10. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!