Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így jártam? Valóban a genetiká...

Így jártam? Valóban a genetikán kívül semmi nem számít?

Figyelt kérdés

Mióta kiderült az állapotom szorgalmasan kenegetem a problémás területeket terhességi krémmel, nem is a legolcsóbb cuccal. Persze olvastam, hogy csak genetika, krémnek semmi köze hozzá, de reménykedtem!

A melleimen iszonyat csíkosodom, főleg az alsó részen. Mi lesz a hasamon, és a melleimen is a továbbiakban, hiszen még annyit fog nőni. Törődjek bele?

24hetes


2010. jan. 8. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd azért, de közben szokj hozzá a gondolathoz. Elképzelhető, hogy ha nem kenegetnéd, akkor még csíkosabb lehetne.
2010. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem krémeztem semmivel, az eredmény 2 terhesség után: hason semmi, melleken, combon csíkos.

Szóval szerintem mindegy mivel kened, alkati kérdés.

2010. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták,kenegethetem én 20 percenként is,akármilyen csodaszerrel,akkor is csíkos lesz,ha olyan típusú a bőröm.:(
2010. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én két terhességen vagyok túl, egyikhez sem használtam semmit, és egy csíkom sem volt soha sehol. Mondjuk néztek is minidg a kórházban, hogy ez hogy lehet, de gőzöm nincs.

2010. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam terhesség alatt semmi, szoptatáskor viszont mindkét mellem csíkos lett (akkor már nem kenegethettem volna, mert a baba lenyalja), 5 hónapja szoptatok, szépen javul, halványodik.
2010. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellem nekem is nagyon csíkos lett, de a hasamon csak a 40. héten lett egy kis csík. Amikor már nőni kezdett, 2-3 naponta sima testápolóval kentem, na nem a csíkok miatt, az szerintem is alkati dolog hanem, hogy ne viszkessen amikor már nagy és feszül a bőr. Szerintem kenegesd, veszteni nem vesztesz semmit.
2010. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kenegettem amikor eszembe jutott, de nem vittem túlzásba, és a hasamon egyetlen csík sincs, a mellemen meg a combomon meg rossz végignézni.

Kenegesd azért, hogy ne érezd azt, hogy nem tettél meg mindent, és reméljük, hogy nem csíkosodsz majd!

2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom! :) A kenegetés ad az embernek egy olyan érzést, hogy amit tudott, megtett azért, hogy ne legyen csíkos. Talán egypetéjű ikreknél lehetne kimutatni, ha azonos életmódot követnek mondjuk a teherbeesésig, egyszerre esnek teherbe és egyik keni, másik meg nem és akkor talán lehetne valami halovány fogalmunk arról, hogy van-e valami jelentősége a kenegetésnek. Node ilyen ugye ritkán adódik és a vizsgálati eredményekhez sincs hozzáférésünk, így marad ez. :)
2010. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én lelkesen kentem magam, már 1 hónapja megszültem, de még mindig olyan a fenekem, meg a combom mint ha zebra lennék! hasamon, mellemen semmi... sajnos ezzel jár, örüljön aki nem lesz csíkos :)))
2010. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat!

No persze ez nem tart majd vissza több gyermektől, meg persze ennyi áldozat simán jöhet, de hát azért lehetek én is kicsit csalódott, keseredett. (Csak kicsit:)

2010. jan. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!