Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye most...

Kinek mi a véleménye most ebben az időszakban a H1N1-ről? Én most értem abba az időszakba, hogy beoltathatnám magam 15. hét.

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok , hall az ember mindent..
2010. jan. 7. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes vagyok. Még mindig nem tudtam egyértelműen eldönteni mit tegyek. Elmentem a háziorvosomhoz, aki egy kicsit idősebb nagy tapasztalattal bíró lelkes orvos. Hosszas beszélgetés következett, aminek az a lényege, h nekik orvosoknak azt "kell" mondani h oltassunk. Mint magánember nem javasolja. Nincs tapasztalat kismamák terén. Enne sok időnek kell eltelni, nem pár hónapnak. Akik kismamák :( meghaltak, azoknak mind volt valami előzményük (dohányzás, betegség...)Én még mindig nem oltatok. Jó döntést mindenkinek.
2010. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:Nem igaz,hogy azoknak az a kismamáknak mind volt valami bajuk előzőleg!Az orvosuk nyilatkozta,hogy semmi előzmény,előzetes betegség nem szerepelt náluk.Lehet,hogy egyiknél igen,de a többségnél nem!Úgyhogy rosszul tudod!
2010. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes terhes vagyok, én beoltattam magam, kb akkor amikor teherbe estem! Nem bántam meg, kereskedelemben dolgozok és nem tudhatom ki milyen betegséget hoz be a boltba! Egyszer már voltam influenzás pár éve és szörnyű volt, ne szeretném terhesen átélni újra!
2010. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "orvosuk nyilatkozta" Hát ez az! Nekem is ellenzi az orvosom.
2010. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!