Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye most...

Kinek mi a véleménye most ebben az időszakban a H1N1-ről? Én most értem abba az időszakba, hogy beoltathatnám magam 15. hét.

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok , hall az ember mindent..
2010. jan. 7. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Én még mindig NEM.ma voltam dokinál,kérdezte meg volt e az oltás?Emlékezett rám,hogy én kérdeztem tőle privát.mondtam,hogy nem.Bízik abban hogy nem kapja el?De tudja,hogy baj is lehet belőle?!

Igen,mondtam neki.

2010. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Én pont december végén oltattam be magam. November óta kínlódtam ezen. Jövő héten viszem a 1,5 éves gyerekemet is.

A védőnőm szerint a mindennapi kajában több káros anyag van, mint az oltásban, magában. Nem akartam árván hagyni a 2 gyerekemet.

De hidd el, hogy nem fogsz sokra menni a válaszokkal, mert van aki ezt írja, van aki azt, hogy hülye vagy, ha oltatsz. Még mindig sokan ellene vannak.

2010. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem tartom veszélyesebbnek egy influenzánál, vagy bárminél amibe bele lehet halni (akkor is meghalhat valaki hacsak kimegy az utcára szóval...) És az oltást sem tartom veszélyesnek.
2010. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
28 hetesen oltattam magam mert mindenki mondta nődoki,háziorvos,védőnő stb. Februárra várható a következő hullám állítólag.A baba miatt tettem ha nem lennék terhes nem oltatnék.
2010. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi is csak a baba miatt oltattunk a férjemmel. 27 hetes voltam akkor. Ha baba nem lenne eszembe sem jutott volna, soha nem oltattam és nem féltem az influenzától. De ezek az esetek amik történtek egy kicsit megijesztettek. Nem akarok esélyt adni a lélegeztetőgépnek!! Attól nem félek, hogy bármi baja lenne tőle a babának
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Sokat tétováztam, de terhesen nem oltattam be magam, viszont amint kijöttünk a kórházból, azonnal a háziorvoshoz mentem.Ez december legelején volt. Azóta nem tapasztaltam semmit. Se rosszat, se jót. Én arra gondoltam, ha véletlen mégis elkapja a pici, vagy én, akkor legalább a lelkiismeretem tiszta, és nem kell azon ennem magam, mi lett volna ha...Ha nem lenne a lányom, nem oltattam volna be magam, de most ő a legfontosabb az életemben, és rá kell gondolnom. A védőnőm,háziorvosom és a csecsemőorvosom is javasolta. Mindenkinek a maga döntése, mit tesz. Nehéz okosnak lenni.
2010. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én is be vagyok oltva.. mindig oltás ellenes voltam, de miután meghalt az első kismama inkább nem kockáztattam.. a védőnőm soha életében nem adatott be magának semmit, ezt mégis beadatta, szóval biztos kapsz hideget meleget, de a TE döntésed!

2010. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
én nem oltattam magam és nem is fogom.
2010. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En kimaradtam teljesen az ellenkampanybol, mert kulfoldon eltunk, nem figyeltem a magyar sajtot. Igy az ottani ajanlasoknak megfeleloen (csak pozitivak voltak) egybol beoltattam magam, mint volt vakcina. Oktoberben. Most a 34. hetben vagyunk, semmi bajunk, se nekem, se a babanak.

Igy en az egesz aggodas-rohambol is kimaradtam, egyaltalan nem banom.

2010. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
oltattam. először nem ajánlotta a doki, utána viszont nagyon kért hogy oltassak. és ez engem inkább meggyőzött, mint elbizonytalanodott. vállalta, hogy megváltozott a véleménye, arra hivatkozott, hogy azóta történtek konkrét esetek, van már kézzel fogható tapasztalat, többet tud már a vírussal kapcsolatban és ezek alapján bár kötelezni nem tud, de nagyon kér... azóta nem stresszelek, és sajnos lesz még itt problméa februárban. csak egy érdekesség..... a mohácsi kórházban pl. nem lehet úgy apás szülés ha az apa nincs beoltva, februárban ez már mindenhol így lesz. a párom is oltatott
2010. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!