Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! A kókuszmatracra...

Anyukák! A kókuszmatracra élég egy gumis lepedő? Ágyneműgarnitúrát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam,hogy a baldahim sokak szerint felesleges.Fejvédő kell körbe ugye?Köszönöm előre a válaszokat,27h.kismama.
2010. jan. 6. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kókuszmatracra ne tegyél gumis lepedőt,mert bepenészedik!Fejvédő jó,ha van és a baldachin sem fölösleges,mert szűri a fényt a babának és a lámpa sem világít a szemébe!
2010. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt minden.

A matracra csak lepedőt tettem, a fejvédő még most is fent van, 17 hós, de nem körben, csak az ágy feléig ér.

A baldachint is a gyerek egy éves korában vettem le, illetve lusta voltam visszarakni mosás után, és így maradt, azt nagyon nem szerettem a vasra felhúzogatni:)

2010. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kell vagy kötelező! :)

Akinek kell a pucc és pl a baldachin az vehet magának (nekünk is van) :). Amúgy pedig olyan dolgokat vegyél meg, amit úgy gondolsz hasznos lesz. A fejvédő nem hátrány, de régen enélkül is megvoltak. Mi is felnőttünk "valahogy".

2010. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem vennek agynemut meg neki kezdesre. Eleg egy alvozsak. A kokuszmatracra csak lepedot tettem, es egy pelust a feneke ala (ezt meg a matrac es a lepedo koze)


7hos kisfiu anyukaja

2010. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, én meg pont a feje alá tettem a pelust:)

Kókuszmatracunk van, de nem penészedik a gumis lepedő alatt, 3 naponta cserélem a teljes garnitúrát.

Amíg újszülött volt, mondjuk nyár volt, én sem használtam a paplant, sőt még télen sem, csak nagyon vastag hálózsákot, pléddel, most mikor elmúlt egy éves, használtuk a paplant.

Mondjuk ez régi fajta, vastag, még az enyém volt.

2010. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fejvédőt sem muszáj venni! Nem lett a mi fejünknek sem semmi baja, pedig nem volt fejvédő a mi időnkben :)

A kismamák és a babavárás a legjobb üzlet, mindent meg tudnak velünk vetetni!

Szépek ezek a garnitúrák, de ha spórolni akarsz valamin, ezeken pont elkezdheted :)

Mi nagyon olcsón vettünk meg mindent, semmi luxus, mert nem tehetjük meg. De baldachint szereztünk, ugyanis a mi szobánkban lesz a kiságy sajnos, a fény zavarná a kicsit. Persze nem habos-babos átlátszó baldachin-függönyünk van, hanem aranyos, szép, de praktikus, ami segít biztosítani majd a baba nyugodt alvását.

2010. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes használtan nézni, mert egy kiságy legolcsóbban 10e Ft, és még egy tízes az új garnitúra....
2010. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A kókuszmatracra gumilepedőt gondoltál vagy lepedőt, aminek gumis a széle? Nem mindegy :)

Textil-lepedő kell, a gumis szélű a legpraktikusabb, viszont gumilepedőt nem is szabad alá rakni kókuszmatrachoz. Ha pisis lesz, a kókuszmatracnak nem lesz semmi baja, átengedi, ezért nem kell gumilepedő, az csak a szivacsbetéthez kell.

2010. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemű-garnitúra sokáig nem kell a babáknak. Felesleges előre megvenni.
2010. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gumis szélű lepedőre gondoltam,bocsi a pontatlanságért.Első babásak vagyunk,és nincs tapasztalatunk,most kezdenénk vásárolgatni,és valóban annyi minden szép dolog van,de feleslegesen nem szeretnénk költekezni.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. jan. 6. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!