Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni 120x60-as...

Hol tudnék venni 120x60-as kókuszmatracra huzatot venni? SOS!

Figyelt kérdés
Kaptuk a matracot, de nincs meg a huzata, Brendonba már kérdeztem, de ott nem árulnak külön.
2011. szept. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biotextima, Ágy-City elég sok matracot forgalmaznak, kedvesek lehet varratnak, vagy bármelyik matracgyártó céggel vedd fel a kapcsolatot, írj nekik, lehet megcsinálják és utánvéttel postázzák. Volt Nekünk egy szivacs matracunk egyedi méretben, mi egy lakástextil üzletben néztünk rá huzatot és meg is varrták, ha nem kimondottan olyan matrachuzatot szeretnél mint a gyári.
2011. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem sikerül varratni, folyamodhatsz házipraktikához is, ha sürgősen kell. Pl belehúzhatod egy gyerek takaróhuzatba. Most néztem meg, az kb akkora.:)
2011. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nacebee ***** válasza:
100%

fehér lepedő és irány varrónő

nekem 1000 valamennyiért varta meg

2011. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha pesti vagy, ikea
2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!