Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba ágyneműgarnitúrát hol...

Baba ágyneműgarnitúrát hol lehet neten rendelni nem nagyon drágán?

Figyelt kérdés
Tesz vesz,vatera,és aukciós oldalak kizárva.Köszönöm.
2011. jan. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én ebay-en vettem
2011. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tesz-veszt miért zártad ki? Ott van 2 eladó is, aki új ágynemű garnitúrákat árul. Ők varrják, és nagyon jó minőség, a bolti árnak kb. 1/3-áért.
2011. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem most újat és 3 részest,postaktg-gel együtt 4500 Ft-ért!!! Kispárna+takaró+fejvédő!!!
2011. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vaterát miért zártad ki? Én nem vagyok a híve a netes rendeléseknek. Mégis rászántam magam s nem bántam meg. Igaz én 7100-ért vettem egy 5 részes garnitúrát, ha gondolod priviben elküldöm milyet. Nekünk nagyon tetszett, új, s akitől megvettük, annak van egy textil boltja a 18 kerületben pesten, s az anyja készíti.A plédjük is nagyon jó, de sajnos mi még azelőtt megvettük, mielőtt megláttuk. Amikor az ágyneműgarnitúrát hozta, akkor kértem tőle mintát a plédről kíváncsiságból. Nekem nagyon bejött, s meg is bántam h a brendonban jó drágán megvettük:(
2011. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha kizárod az aukciós oldalakat (amik egyre inkább megbízhatóbbak, sőt!) akkor tulképp. bemehetsz egy sima boltba és vedd meg ott, mert nemnagyon fogsz találni.
2011. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!