Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan oldal kellene ahonnan...

Olyan oldal kellene ahonnan pelenkázótáskát lehetne rendelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy vadonat új Pierre Cardin!Olcsón adom!

Ha érdekel küldj privit,küldök képeket!Ja,ajándékba adok hozzá egy új pelenkázó alátétet,és a táskához való szntén új cumitartót is!

2011. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felesleges, vettem egy nagyobb divattáskát, amiben jól el tudok pakolni.

Pelus, játék, váltó ruha, inni és ennivaló 2gyerekre, plusz ha csemetementes vagyok akkor is van tatyóm amibe harcoló német katonát is el lehet rejteni...

Kb 1000ft volt 2éve...

[link] ilyesmi fazon

2011. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mária bababolt.Neten rajta van és szerintem nem drága de az előttem szólónak is igazat adok.Vegyél egy nagyobb tatyót.Nekem is az lesz:-))32hkm
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat kerestem a megfelelő pelustáskát, mert a babakocsihoz sajna nem volt. Mire végül kinéztem egy 6990 Ft-osat a neten, de mire megvettem volna, elfogyott. Aztán egy délelőtti sétám alkalmával megláttam az egyik bolt kirakatában egy (ahogyan az egyik válaszoló nevezte) "divattáskát". Hát elsőre beleszerettem, 3000 Ft... Minden elfér benne, nagy zsebek, kis zsebek, illik még színben is a kocsihoz, mire odaértem, hogy fizetek, közölte az eladó, hogy nyári kiárusítás. ez most csak 990 Ft. Bocsi az OFFért, de szerintem ha nem akarsz sokat költeni rá, akkor inkább egy ilyesmi táskát vegyél. Sok sikert!
2011. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégis pelenkázó táska mellett döntenél, én nem ajánlanám a Pierre Cardint. Én 3 éve vettem 7-8 ezer forintért, kb. másfél évig bírta úgy, hogy nem használtuk állandóan, és a merevítője dirib-darabokra tört, kiszakította az anyagot. Amúgy a Mária Bababoltban vettem, de ez lényegtelen, mert sokminden mást is vettem már ott, és mindennel meg voltam elégedve. :)
2011. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőnek a képeket is. Akkor szétnézek a városba, hátha találok egyet ami megy a kocsinkhoz.:)
2011. aug. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!