Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükségünk lesz légzésfigyelőr...

Szükségünk lesz légzésfigyelőre, ha igen, menniy ideig és mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
én tök felesleges dolognak tartom.régen nem volt légzésfigyelő,mégis felnőttek a gyerekek.
2010. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
4 gyerekem van, egyiknél se volt. Én nem vagyok parázós, meg amikor a nagyok születek, nem is volt ilyen..csak annak adtak, akinek problémás volt a babája. Ha Téged, megnyugtat, vegyél vagy kölcsönözz egyet.. Bár azt látom sokszor, hogy ha valaki elkezdi használni, ugyanúgy figyeli a babát, mint ha nem lenne és még 1 évesen is csak azzal meri altatni a babát, még ha soha nem jelzett addig.
2010. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is felesleges, nekem a fiamnál nem volt és nem is hiányzott.Most a tesónak se lesz, anyagilag sem engedhetjük meg.
2010. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Én viszont nem tartom feleslegesnek. Én a vaterán vettem egy használtat, nagyon jó állapotban van, 4 hónapot használták. Szerintem legalább fél éves korig használni fogom, de lehet, hogy még utána is, a szakemberek 1 évet javasolnak.

Nem tartom feleslegesnek, mert emlékszem, amikor a nővérem szült 23. évvel ezelőtt és percekig lestük a keresztfiamat, hogy lélegzik-e. Olyan aggasztó volt az egész. Ha már feltaláltak egy ilyen kütyüt és azért nem elérhetetlen áron lehet beszerezni, akkor már nem lehet haszontalan. Megjegyzem, bár nem kívánom senkinek, egy koraszülött gyereknél kifejezetten hasznos lehet. Egy ismerősöm gyermekénél hónapokig volt légzési probléma, mindig fel kellett rázni, hogy vegyen levegőt. Ilyen készülék nélkül azt hiszem őrizhették volna a gyereket éjjel-nappal.

Szóval Te döntöd el, hogy szükséged lesz-e rá, vagy sem, végül is nem kötelező kellék. De szerintem megnyugtató.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben nem volt mobiltelefon meg internet sem, mégis felnőttünk, elvoltunk valahogy. Ha már van ilyen lehetőség, miért ne használja ki az ember, ha megteheti és ettől nagyobb biztonságban érzi magát, meg a babáját? Mi vettünk, Angel Care 301. Én sokszor vagyok egyedül éjszaka (párom sokat dogozik éjszakai műszakban), engem megnyugtat. Csak arra figyelj, hogy nem elég, ha veszel légzésfigyelőt, jól kell beállítani és ha valósan jelez, akkor tudnod kell, mit kell tenned, mert különben csak tényleg kidobott pénz. Vaterán, teszveszen lehet használtan venni, de én azt ajánlom, hogy mindenképpen személyesen vedd át és próbáld ki, mert nem egy ismerős mesélte, hogy mire a postán megérkezett az elektromos kütyü, addigra "elromlott":(. És nem tudod semmivel bizonyítani, hogy már rossz volt, amikor feladták.
2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Angelcare a legjobb ha teheted bébiőröst vegyél mert abban nem kell mindig cserélgatni az elemet mert addnak hozzá adaptert is.A sima légzésfigyelőhöz meg nem.
2010. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont most rendeltem a netről, Angelcare 300-at, mert bébiőrzőt kaptunk ajándékba. 24.000 Ft, és szerintem nagyon fontos. Ha valami baj lenne, sose bocsátanám meg magamnak, hogy sajnáltam rá 24.000-et. A babák sajnos képesek olyan mélyen aludni, hogy elfelejtenek levegőt venni, és ez egyre gyakoribb, én nem kockáztatok. Mi nagyon vártuk már, hogy jöjjön:) 38 hetes km
2010. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnapi 18:43-as vagyok. Találtam Neked egy nagyon hasznos oldalt erről:

[link]

2010. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!