Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gyors az anyagcserém....

Nagyon gyors az anyagcserém. Ettől még mindig hasznos dolog kijön az ételből, amire a babával szükségünk van?

Figyelt kérdés

Amikor az első babámat vártam folyamatosan székrekedésem volt, az nagyon rossz volt, híztam sokat és állandóan szenvedtem.


Most a 2. babámmal épp az ellenkezője történik: minden este gyümölcsöt, vagy fejes salátát eszek, ezeknek köszönhetően olyan gyors az anyagcserém, hogy csak pislogok. Tudom, hogy ez alapvetően jó, így nem is hízok, viszont minden tápanyagnak és vitaminnak van ideje rendesen kioldódni abból, amit eszem?


2009. júl. 24. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon jó az anyagcserém, naponta többször is megyek nagyvécézni. Ettől még egészséges vagyok, és a babám is. Terhesség alatt nagyon jó volt a vérképem, és most sincs probléma, már 7,5 hónapos, még szopik.

Örülj neki, hogy nincs vécéproblémád, a vitaminok miatt ne izgulj, azok megmaradnak :) Jó babavárást!

2009. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!