Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükség van légzésfigyelőre?

Szükség van légzésfigyelőre?

Figyelt kérdés

Van már három gyerkőcöm 13,10 és a legkisebb 2 és fél éves egyikkel sem volt soha semmi gond de nagyon gondolkodom rajta mert annyifelől hallom hogy kell. Ezért érdekelne a véleményetek!

Köszi a válaszokat:Gabi

27-hetes pocakos


2009. febr. 3. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En vettem mert csak jot hallottam rola.Nekunk angel cara van,ami bebior es legzesfigyelo is egyben.

Hasznaltuk az elejen,de amikor beriasztott 2 x is egymas utan hat mit mondjak halalra remultem.

De En hiszek benne,es szeritnem ha megteheted akkor a sajat megnyugtatasod erdekeben vegyetek.

2009. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom tapasztalt anyuka vagy. :) Ha nem szereznél be, akkor sem lenne problémád! De ha ez nyugtatóan hat, akkor nyugodtan. Nekünk lesz, de csak mert kapunk kölcsön. Amúgy nem biztos, hogy vennék. Bár sokan dicsérik.

23 hetes kismami

2009. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi én is pont ezen a márkán és a bébiőrös változatán gondolkodom!

Gabi

2009. febr. 3. 21:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen köszi elég tapasztalt vagyok de valahogy aggódni most jobban aggódom mint a nagyokkal annó:).
2009. febr. 3. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem, hogy van.csak pont ma éjjel kifogyott az elem, csipogott ,én meg halálra rémültem

aztán nem volt kedvem éjjel elemet cserélni így magam mellé vettem babócát együtt aludtunk.

de nővéremék nagy hasznát vették.náluk sajnos többszőr riasztott, és nem tévesen.

2009. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a gyerekorvos hozott egy frászba, amikor én a kórházi utasítás alapján 1. éjjel itthon hasra raktam a manómat, mire a gyerekorvos közölte, hogy meg is fulladhatott volna (első baba és koraszülött). Akkor megfogadtam, hogy veszek egyet, mert minden éjjel egy frászban voltam, annyira belém beszélte a doki. Szerencsére aztán nem kellett vennem mert volt a családban és kölcsön kaptam. A mai napig használom, most 3 hónapos a fiam.
2009. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk baby controll van,heim pál kórház ajánlásával. egyszer sem riasztott még be,remélem nem is fog. szerintem igazából nem szükségszerű a légzésfigyelő,de manapság annyit mondják a csecsemőhalált,hogy én nagyon szorongtam,biztos nem bírtam volna ki légzésfigyelő nélkül.
2009. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem hasznos dolog. Nekünk Angelcare van és nálunk is többször riasztott már nem tévesen.

2009. febr. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól be kell állítani, és akkor talán nem riaszt be feleslegesen. Én hasznos dolognak tartom.

Én úgy tudom, hogy a fiúgyermekeknél fordulhat elő bölcsőhalál. Ezt a védőnéni mondta, hogy igaz-e, nem tudom...

2009. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én is úgy tudom hogy a kisfiúk már magzatnak és újszülöttnek is esendőbbek (most kisfiút várok) úgy döntöttem veszek egyet a saját nyugalmam érdekében is:)!

Gabi

2009. febr. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!