Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a fiam, szükség...

4 hónapos a fiam, szükség lehet még légzésfigyelőre? Eddig kölcsön kaptuk, de tegnap vissza kellett adni. Ti vennétek ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
en nekem is van,de mar nemhasznaljuk.4honapos a lanyom.en mar nem vennek.ja nekunk is kolcson van.
2009. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi meg béreltünk! 3 hónapos volt a kislányom mikor visszavittük.Most 4,5 hónapos.Én már nem vennék ennyi idősen.
2009. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hónaposak vagyunk,én használom még most is.

1 éves koráig biztos fogom is

2009. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A szakirodalom szerint a bölcsőhalál egy éves korig bekövetkezhet. A legveszélyezettebbek a 3-6 hónapos fiú babák. Én használni fogom egy éves koráig. Így nyugodtabban alszom.
2009. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 hónaposan bejelzett... szerencsére megébredt rá, de azóta is áldom az eszem, hogy használunk ilyet, nagyon megnyugtató a tudat, hogy van! 1 éves korig biztosan használni fogom!
2009. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is használom, mert a lányom most múlt három hós és úgy tudom hogy 3-6 hóig a legveszélyesebb ez a láthatatlan baj, szóval sztem nézz körül hol lehet bérelni ha nem akarsz venni jóval olcsóbban kijöhetsz, bár én ezen nem spórolnék, az enyém csak hason alszik és egy éjszakám sem lenne nyugodt. de persze te tudod. csak tanácsot adhatok
2009. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18:52-essel teljesen egyetértek.
2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hós,én is még használom,nem mertem eltenni,pedig gondoltam már rá,de így biztonságosabbnak érzem-ha nem akarsz rá költeni,próbálj meg beszerezni egyet mástól kölcsön,vagy lehet a védőnőd tud segíteni.
2009. márc. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!