Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyit nőtt a hasa a...

Kinek mennyit nőtt a hasa a 16-ik hétig? Én most vagyok a 16-ikba és még csak egy kicsit nőtt. Aggódok. Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj! Én a 24. héten kezdtem el hízni, addig a pocakom sem látszott, csak, mintha jól bevacsiztam volna. Van még időd...A végére olyan nagy lesz, hogy visszakívánod ezt az időt :) Legalábbis nálam így volt. Jó babavárást! És kevesebb aggódást!
2010. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 21 hetes vagyok,a 18.hét körül kezdett el nőni,gömbölyödni a hasam.Most látszik már szépen hogy kismamis:-)Úgyhogy ne aggódj ezen:-)
2010. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a 16. héten kezdett el nőni,és 2 hét alatt látványosat nőtt.azóta kicsit lassabban nő.


21 hetes km

2010. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En magas vagyok es vekony, keson kezdett noni es meg most sem nagy. Igaz, hogy en nem banom, mivel epp eleg ez is fizikailag, az elso babammal sem volt nagyobb (vele meg kesobb kezdett noni) es kozel negy kilos gyereket szultem.

Itt egy foto a 15. hetrol:

[link]

19. hetrol (itt mar kezdett jobban novogetni): [link]

Es a 33. heten, nehany napja: [link]

2010. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 16. és a 19. hét között nőtt meg látványosan, ne aggódj
2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!