Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz így velem? (lent)

Mi lesz így velem? (lent)

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok minden nap bőgök. Otthon vagyok és már kimozdulni sincs kedvem. A párom nem hajlandó a tv-zésen kívül más programra én meg befordultam! Sírógörcsök jönnek rám, éjjel alig tudok aludni mert kattogok és gondolkozom hogyan tovább és mi lesz így. Úgy érzem nem kapok elég törődést és egyedül örülök a gyereknek. Szerinte nem így van, de mondani mondja, érezteti nem érezteti. Én vagyok túlérzékeny vagy tönkrement a kapcsolatom? Nem akar a kedvembe járni csak ami neki jól esik. Mert hogy neki kell előteremteni mindent és ez bőven elég. Én meg csak sírok és félek mi lesz így a babámmal. 22km
2010. jan. 5. 10:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mielőtt terhes lettem, kimozdultunk, sokat! Együtt és vidáman.
2010. jan. 21. 14:07
 22/25 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy azért nem akar menni, mert tudja hogy otthon biztonságban vagytok, jobban mintha valahova elmennétek?
2010. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom de remélem figyelmesebb lesz és nem csak a pénz érdekli hanem a családja is. Szeret nagyon de hát pasiból van és nem veszi észre hogy a szeretet fontosabb mint a pénz.
2010. jan. 21. 14:57
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanebben a cipőben járok....26 hetes vagyok, nem olvastam el mindenki válaszát.Inkább megnyugtatnálak és magamat is, hogy nem vagyunk egyedül.....mi anyóssal lakunk, férjem hazajön és a géphez ragad, mindenért sirok, nincs szexuális életünk, barátaim sincsenek, nemrég költöztem ide.Totális magány.......próbálok olvasni, de amikor az apukás részhez érek...szóval, nem vagy egyedül...Boldog babavárást!
2010. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó ha gondolod írj privit! Remélem tényleg csak a hormonok! Mert vannak nehézségek, de mégis elvisel. Biztos hogy szeret. És téged is! Igenis van akinek nehezen megy a monoton élet és az otthonülés. Főleg ha barátaid sincsenek. Nekem a szeretethiány a bajom, remélem kitavaszodik mielőbb és mehetek nagyobb sétákra....
2010. jan. 21. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!