Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg? Olyan égőő

Hogy oldjátok meg? Olyan égőő

Figyelt kérdés

Nem férek már magamhoz borotválkozás téren és hát nem hiszem hogy szép látvány lenne. Tükör előtt sem látom már, a férjemet pedig nem akarom megkérni, jövő héten viszont dokihoz kell mennem. Nagyon ciki ha eddig mindig frissen szőrtelenítve mentem, most meg viszem a dzsungel-nyuszim?

ja,32 hetes vagyok


2010. jan. 5. 06:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

De hogy nem éred el? Ne haradugj, de a wc-n is annyira le kell nyúlni.

Nekem is már csak saccra megy régóta a borotválkozás, azután tükörből megnézem, hogy sikerült.

34+6 hetes

2010. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én epiláltam és még a szülés reggelén is magamnak megcsináltam szépre, mert a párom nem volt hajlandó segíteni ebben. igaz, nem volt egy egyszerű mutatvány...de engem nagyon zavar a szőr, uh nem a doki véleménye miatt, de nekem végig gondom volt erre. én a borotvához nem merek nyúlni, vettem inkább szőrtelenítő krémet, de aztán mégsem használtam, mert sikerült megoldanom...
2010. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát először nekem is gondot okozott,mert én sem szeretem,ha szőrős,ráadásul még csak 25 hetes vagyok,de már pár hete nem látom ott alul!:)Tükörrel tudod megoldani,mondjuk így meg attól félek,hogy megvágom magam,eddig megúsztam!

Aki megírta,hogy a csupaszság fertőzésveszélyt okoz,jó nagy hülyeséget mondott,mert így sokkal jobban tud "levegőzni" az a bizonyos terület,könnyebb tisztán tartani,mint egy dzsungelt,főleg nyáron!

2010. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy nem éred el, bár biztos van ilyen. Én elértem magam, csak nem láttam a hasamtól semmit,úgyhogy a párom csinálta. Esküszöm jobb lett, mintha én csináltam volna...
2010. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
nem kell h lásd,emlékezetből is meg lehet csinálni.
2010. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom már pedig még csak 25 hetes vagyok, de már egyre nehezebben tudom megcsinálni. Már nem tudom hova tegyem a lábam. :)
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!