Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg? Olyan égőő

Hogy oldjátok meg? Olyan égőő

Figyelt kérdés

Nem férek már magamhoz borotválkozás téren és hát nem hiszem hogy szép látvány lenne. Tükör előtt sem látom már, a férjemet pedig nem akarom megkérni, jövő héten viszont dokihoz kell mennem. Nagyon ciki ha eddig mindig frissen szőrtelenítve mentem, most meg viszem a dzsungel-nyuszim?

ja,32 hetes vagyok


2010. jan. 5. 06:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem ciki. Biztos látott már sok furcsaságot az a doki. :) Én mondjuk megkértem a férjemet... nagyon ügyes volt. :)


Boldog babavárást!

2010. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A doki számára az a természetes,ha nincs borotválva.Ez csak egy újabb és egészségtelen divat.Sokkal több a fertőzés veszélye,ha borotválod.Ez a legtöbb nőgyógyász véleménye is.Nem ciki egyáltalán.
2010. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia a párod szivesen megfogja csinálni ne aggodj..:-)

Én már az idelyét sem tudom mióta szőrtelenitem hülyét kapnék ha dzsungel lenne..:-)

Én 33 hetes vagyok tegnap voltam dokinál ugy oldottam meg a nagyját én megcsináltam amit tapintásra utánna a párom lépett akcióba de szinte hibátlan lett a művem igy is hogy nem láttam.

Üdv és sok sikert!

2010. jan. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a doki tuti nem nézi! Én is mindig borotválva megyek, és amikor a szülésről volt szó, akkor mondta, hogy előtte majd ott eltávolítják a felesleges szőrzetet. Nekem meg majdnem kicsúszott a számon, hogy nem látja, hogy nekem mindig le van borotválva?? :-))Ezek szerint tényleg nem figyeli! :-))
2010. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki! :) Én egy tükörrel oldottam meg a vége felé ezt a problémát. De a férjem is segíthetett volna ha nem megy. Amúgy meg tényleg nem ciki!

Sok boldogságot!

3 hónapos huncutka anyukája

2010. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, ne is foglalkozz vele!
2010. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Látott már ő különbet is, ne foglalkozz vele! :-)
2010. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2 babát szültem, hatalmas pocival mindkettőt. A vége felé mindig "érzésből" borotváltam, majd leellenőriztem tükörrel.

Jó lett az eredmény mindig :)

Én szülés előtt is azért csináltam meg magamnak mert nem bírtam volna ha még a szülésznő ott vajúdás közben "lekap a tizkörmömről" odalent :)))

2010. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én gyantáztatom, így nem kell bénáskodnom. Egyébként én holnap megyek orvoshoz kissé bundásan, mert most nem tudtam elmenni szőrteleníteni, majd a következő vizsgálatnál csupaszabb leszek:-)

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem ciki ha nem tudod leszedni, senki nem fog vele foglalkozni. Írta valaki, hogy fertőzés veszélyes ha leborotválod és , hogy az orvosok sem ajánlják. Na ez hülyeség! Szülészeten dolgoztam(most táppénzen vagyok már) sokkal egészségesebb ha le van szedve!!

31 hetes

2010. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!