Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan oldjátok meg?

Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre jobban halad előre a terhesség egyre többet kell az embernek pisilnie. Nekem szeretkezés közben sokszor rám jön hiába voltam előtte pisilni. Ti mit csináltok hogy szeretkezés közben ne legyen gond a pisilés miatt?
2011. aug. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem tudsz mit tenni ellene. Hány hetes terhes vagy? Azért kérdezem, mert a legtöbbször csak az ingert érzed, de nem jönne semmi, ha elmennél WC-re.
2011. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez csak az inger, hidd el vissza tudod tartani (kicsi mindig tud jönni). Ha belegondolsz orgazmus után is pisilési ingered van. Ha meg mégsem sikerül visszatartani akkor is csak pár csepp fog ürülni (tapasztalat).
2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak inger és nem csak pár csepp. 21 hetes terhes vagyok.
2011. aug. 31. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor nincs ötletem, valami bibi van a dologban. Intimtorna!!!! Maximum ne igyál pár órával a szex előtt, hogy ne termelődjön, és úgy menj el előtte pisilni. Hátha akkor nem lesz (vagy tényleg csak pár csepp). Erre azért kérdezz rá majd az orvosodnál szerintem, mert mi lesz ha már a baba igencsak nyomni fogja a hólyagod?
2011. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!