Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik masodik babaval vagytok...

Akik masodik babaval vagytok terhesek hogyan oldjatok meg az elso kisbaba olelgeteset es fel-le tetelet?

Figyelt kérdés
NEkem mar kezd nagyon nagy hasam lenni (28hetes) es egyre nehezebben mennek ezek a dolgok.Ti hogy birjatok?
2011. febr. 12. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Emlelgetem, és kész :)

Magától nem tud kijönni a kiságyból, nem ugrik fel a pelenkázóra, stb... még járni sem tud.


Még nem nagy a hasam (15 hetes vagyok), így a mozgásban nem korlátoz.

Viszont a "nagy" (12 hónapos) rugdalózik pelenkázáskor, így nem örülök, hogy a hasamat is megrúgja rendszeresen :(


Szerintem majd át fogok térni arra, hogy sokmindent a földön csinálok, ülve/térdelve.

2011. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idős az első babád.
2011. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves lesz, és próbálom minél kevesebbet emelgetni. Nagy a hasam is, de elsősorban az miatt, nehogy gond legyen a súlya miatt.

Öltözéskor megkérem üljön mellém vagy az ölembe, fürdőkádba való ki és beszállásnál megfogom a kezét és Ő mászik egyedül, heverőn alszik, így az nem probléma. Ha bújni akar, akkor leülök és jöhet.

2011. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, 10 kiló a lányom és emelem, leülök a földre játszani (csak már nehezen állok föl)... mint eddig. Másfél éves.
2011. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 hós a fiam, 28 hetes vagyok, naaaagy pocival máris. Emelgetem, ölelgetem, nem sok mindent tehetek. Meg hiányozna is. Doki szerint nem lehet ebből baj egészséges terhesség esetén. Pelenkázni a földön szoktam, kiságyba meg beteszem-kiveszem, nem foglalkozom sokat vele. Nem mondom, hogy könnyű (ő sem egyébként, 14 kiló), de azért nem vészes.
2011. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok,de akkora a hasam mintha 28 lennék:S Eddig még megy,de nem mindig. Amikor kell,sajnos muszáj emelgetni! Játéknál lelkiismeret furdalásom van,de tudja a lányom,hogy ott a tesó vigyázni kell rá:)
2011. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És igen,nem mind1 a kora a nagyobbnak. 23 hónapos,éppen most bizilik nagyon ügyesen,és eddig a pelenkázón már nem lehetett vele bírni,rugdalózott:S úgyhogy örülök,hogy így megy a bilizés:)
2011. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!