Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz howto? <- nem, erre...

Abortusz howto? <- nem, erre nem találom a választ

Figyelt kérdés

Na tehát előzetesen annyit, hogy nem voltunk felelőtlenek: barátnőm Yasminelle tabletta rendes szedése mellett teherbe esett. Nem, nem hagyott ki semmit, a legnagyobb "bűne" az volt, hogy az 1. tablettát este 9 helyett reggel 6kor vette be, aminek bele kellett volna férnie. Nem fért, 3. napja késik (tablettásan), terhességi teszt pozitív. Megtartani nem fogjuk, győzködést, videókat, anyázást nem kérek.


Arra a kérdésre, hogy hogy zajlik az abortusz rengeteg választ találtam, amiben kielemezik, hogy hogy tágítják a méhszájat meg hasonlók. Viszont sokkal jobban érdekelne, hogy mik a teendők? Az megvolt, hogy felhívta a nőgyógyászát, aki betárazta csütörtökre (tudom, előbbre nem jött össze). Tegyük fel, majd megállapítja, hogy terhes (nincs akkora mákunk, h ne legyen az). Ez után mi jön? Hova kell menni, hogy lehet a leggyorsabban lezongorázni a dolgot? A másik, hogy mit javasoltok, hova/kihez érdemes menni Budapesten? Tudom, kicsit morbid "javasolni", de alapvetően azt szeretném, h ne legyen baja, pár év múlva, ha stabil munkánk lesz és lehetőleg nem albérletben lakunk, akkor lehessen gyerekünk. És a legszebb rész: hálapénz mennyi szokott lenni? Tudom, mikor mennyi, de nagyságrendileg?


2010. jan. 4. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad, és örülök, hogy viszonylag jól vészeltétek át.
2010. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát igen, már csak a lelki része lesz keményebb....
2010. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!